SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FINKAS s. r. o.

  • IČO44115172
  • DIČ2022596246
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 5 795 € Zisk -1 402 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5 795 €
↘ -72.3% YoY
EBITDA · 2024
-911 €
Čistý zisk · 2024
-1 402 €
Aktíva spolu
14k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 83/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 8k 15k 23k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5 795 € -911 € -1 402 € 14k € RUZ závierka
2023 21k € 1 444 € 1 081 € 15k € RUZ závierka
2022 4 410 € 1 585 € 1 191 € 14k € RUZ závierka
2021 3 950 € 400 € 212 € 12k € RUZ závierka
2020 3 870 € 906 € 643 € 12k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby6 tis. €21 tis. €4 tis. €4 tis. €4 tis. €5 tis. €
EBITDA-911 €1 tis. €2 tis. €400 €906 €860 €
EBITDA marža-15.7 %6.9 %35.9 %10.1 %23.4 %17.7 %
Čistý zisk-1 tis. €1 tis. €1 tis. €212 €643 €130 €
Aktíva spolu14 tis. €15 tis. €14 tis. €12 tis. €12 tis. €12 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Katarína Burčáková
Od 2023-02-07
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Slávik
Od 2022-05-24
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Slávik
Od 2018-12-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Juraj Slávik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-16 2022-05-23
Mgr. Katarína Burčáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-01-25 2023-02-06
Mgr. Marta Sláviková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-03 2019-01-15
Mgr. Marta Sláviková Konateľ 2008-11-10 2019-01-15
Mgr. Marta Sláviková Konateľ 2008-11-10 2018-12-18
Katarína Sláviková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-09-18 2013-01-24
Ing. Juraj Slávik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-01 2010-11-02
Ing. Juraj Slávik Konateľ 2008-05-01 2008-11-10
Ing. Juraj Slávik Konateľ 2008-05-01 2008-12-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FINKAS s. r. o.RPO
Sídlo
Bratislavská 8442/45
Vznik
2008-05-01 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44115172RPO
DIČ
2022596246FS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FINKAS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44115172/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44115172/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44115172",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →