SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STEFFI, s.r.o.
- IČO44110618
- DIČ2022593749
- NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Poprad - Matejovce, SK. Pôsobí v odvetví Čin.všeob.lekár.praxe, 19 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
431k €
↘ -6.2% YoY
EBITDA · 2025
115k €
Čistý zisk · 2025
66k €
Aktíva spolu
743k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
19
Σ 96k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 431k € | 115k € | 66k € | 743k € | RUZ závierka |
| 2024 | 459k € | 146k € | 97k € | 849k € | RUZ závierka |
| 2023 | 415k € | 204k € | 154k € | 662k € | RUZ závierka |
| 2022 | 357k € | 119k € | 64k € | 404k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.52 mil. € | 212k € | 145k € | 492k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 431 tis. € | 459 tis. € | 415 tis. € | 357 tis. € | 1.52 M € | 281 tis. € |
| EBITDA | 115 tis. € | 146 tis. € | 204 tis. € | 119 tis. € | 212 tis. € | 65 tis. € |
| EBITDA marža | 26.6 % | 31.8 % | 49.1 % | 33.2 % | 13.9 % | 23.1 % |
| Čistý zisk | 66 tis. € | 97 tis. € | 154 tis. € | 64 tis. € | 145 tis. € | 35 tis. € |
| Aktíva spolu | 743 tis. € | 849 tis. € | 662 tis. € | 404 tis. € | 492 tis. € | 407 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Marcinko
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Štefánia Marcinková
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Marcinko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavol Marcinko | Konateľ | 2012-01-16 | — |
| MUDr. Štefánia Marcinková | Konateľ | 2008-04-19 | — |
| Peter Marcinko | Konateľ | 2008-04-19 | — |
| Pavol Marcinko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2023-06-05 |
| Pavol Marcinko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-01-28 | 2022-05-25 |
| Pavol Marcinko | Konateľ | 2012-01-16 | 2023-06-05 |
| MUDr. Štefánia Marcinková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-04-19 | 2022-05-25 |
| Peter Marcinko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-04-19 | 2022-05-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Pavol Marcinko
Peter Marcinko
Štefánia Marcinková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
STEFFI, s.r.o.RPO
Sídlo
Lidická 1669/2
Vznik
2008-04-19 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44110618RPO
DIČ
2022593749FS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad - Matejovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-10-08 | Ministerstvo zdravotníctva SR | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 879/2024 | 96k € |
| 2025-11-28 | Nemocnica Poprad, a.s. | Zmluva o poskytovaní pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých pre pevný bod Poprad v spádovom území okresu Poprad - MUDr. Štefánia Marcinková | 0 € |
| 2025-10-15 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STEFFI, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44110618/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44110618/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44110618", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →