SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 TREETHERM s.r.o.

  • IČO44077661
  • DIČ2022604221
  • IČ DPHSK2022604221
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Slovenská Ľupča, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit B · 70/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
891k €
↗ +130.0% YoY
EBITDA · 2025
53k €
Čistý zisk · 2025
18k €
Aktíva spolu
371k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
10
Σ 156k €
Kredit
B· 70/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
B
70 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 324k 647k 980k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 891k € 53k € 18k € 371k € RUZ závierka
2024 388k € -25k € -46k € 266k € RUZ závierka
2023 866k € 14k € -3 527 € 335k € RUZ závierka
2022 672k € 19k € -11k € 181k € RUZ závierka
2021 397k € -5 572 € -31k € 203k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby891 tis. €388 tis. €866 tis. €672 tis. €397 tis. €613 tis. €
EBITDA53 tis. €-25 tis. €14 tis. €19 tis. €-6 tis. €66 tis. €
EBITDA marža5.9 %-6.4 %1.6 %2.8 %-1.4 %10.8 %
Čistý zisk18 tis. €-46 tis. €-4 tis. €-11 tis. €-31 tis. €40 tis. €
Aktíva spolu371 tis. €266 tis. €335 tis. €181 tis. €203 tis. €189 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Husenica
Od 2022-09-30
PH
Konateľ
Peter Husenica
Od 2008-04-19
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Budzeľ
Od 2022-09-30
Do 2025-09-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Lašut Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-30 2025-09-03
Roman Lašut Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-20 2022-09-29
Marián Budzeľ Konateľ 2008-04-19 2017-09-28
Marián Budzeľ Konateľ 2008-04-19 2025-09-03
Marián Budzeľ Konateľ 2008-04-19 2025-08-26
Marián Budzeľ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-04-19 2022-09-29
Peter Husenica Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-04-19 2022-09-29
Peter Husenica Konateľ 2008-04-19 2017-09-28
Roman Lašut Konateľ 2008-04-19 2025-08-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Husenica
od 2019-02-28
Roman Lašut
od 2023-02-27 · do 2026-02-27
Marián Budzeľ
od 2017-07-17 · do 2026-02-27
Peter Husenica
od 2017-07-17 · do 2019-02-28
Roman Lašut
od 2017-07-17 · do 2023-02-27
Marián Budzeľ
od 2017-01-31 · do 2017-07-17
Peter Husenica
od 2017-01-31 · do 2017-07-17
Roman Lašut
od 2017-01-31 · do 2017-07-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TREETHERM s.r.o.RPO
Sídlo
Podkonice 380
Vznik
2008-04-19 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44077661RPO
DIČ
2022604221FS
IČ DPH
SK2022604221 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Slovenská Ľupča
Krajina
SK
IBAN
SK4211000000002624757086FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 156k € celková hodnota 2025-10-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-12-04 Múzeum SNP Zmluva o dielo č. 81/2023/M SNP 55k €
2024-08-15 Múzeum SNP Zmluva o dielo č. 63/2024/M SNP 48k €
2023-08-18 Múzeum SNP Zmluva o dielo 41/2023/M SNP 44k €
2022-06-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 3 843 €
2022-05-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 406 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TREETHERM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44077661/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44077661/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44077661",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →