🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Dolný Bar · SK

R.Bereczk, s.r.o.

IČO44077131DIČ2022585598IČ DPHSK2022585598NACE4621 · Veľkoobchod s obilímEST.2008 · 18r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 363 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.67mil. €
↗ +26.2% YoY
EBITDA · 2025
33k €
Čistý zisk · 2025
22k €
Aktíva spolu
493k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 363 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
R.Bereczk, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 703k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.67 mil. € 33k € 22k € 493k € RUZ závierka
2024 1.32 mil. € 3 640 € -19k € 476k € RUZ závierka
2023 1.38 mil. € 26k € -8 440 € 528k € RUZ závierka
2022 1.94 mil. € 25k € -10k € 550k € RUZ závierka
2021 1.5 mil. € 40k € -775 € 568k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.67 M €1.32 M €1.38 M €1.94 M €1.50 M €1.37 M €
EBITDA33 tis. €4 tis. €26 tis. €25 tis. €40 tis. €-32 tis. €
EBITDA marža2 %0.3 %1.9 %1.3 %2.7 %-2.3 %
Čistý zisk22 tis. €-19 tis. €-8 tis. €-10 tis. €-775 €-60 tis. €
Aktíva spolu493 tis. €476 tis. €528 tis. €550 tis. €568 tis. €589 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-07-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-07-24 Obec Dolný Bar Darovacia zmluva 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Roland Bereczk
Od 2024-06-11
BB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bernadett Bereczk
Od 2022-09-28
RB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Bereczk
Od 2022-05-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Roland Bereczk Konateľ 2008-04-03
Rudolf Bereczk Konateľ 2008-04-03
Bernadett Dénes Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-20 2022-09-27
Mgr. Roland Bereczk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-20 2018-08-02
Mgr. Roland Bereczk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-04-03 2009-11-19
Mgr. Roland Bereczk Konateľ 2008-04-03 2009-11-19
Mgr. Roland Bereczk Konateľ 2008-04-03 2024-06-10
Rudolf Bereczk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-04-03 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
R.Bereczk, s.r.o.RPO
Sídlo
160
Vznik
2008-04-03 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44077131RPO
DIČ
2022585598FS
IČ DPH
SK2022585598 · aktívneFS
NACE
4621 · Veľkoobchod s obilím
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dolný Bar
Krajina
SK
IBAN
SK0511000000002625105012FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44077131/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44077131/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44077131",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.