SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CHEM-TRADE s.r.o.

  • IČO44044941
  • DIČ2022582023
  • IČ DPHSK2022582023
  • NACE2015 · Výroba priemysel.hnojív

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Štúrovo, SK. Pôsobí v odvetví Výroba priemysel.hnojív, 5 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.68mil. €
↗ +36.9% YoY
EBITDA · 2024
198k €
Čistý zisk · 2024
8 304 €
Aktíva spolu
2.45mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 92k €
EU projekty
1
Σ 110k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.68 mil. € 198k € 8 304 € 2.45 mil. € RUZ závierka
2023 1.23 mil. € 94k € -18k € 2.06 mil. € RUZ závierka
2022 3.89 mil. € 83k € 7 608 € 1.9 mil. € RUZ závierka
2021 1.65 mil. € 58k € 7 424 € 1.77 mil. € RUZ závierka
2020 2.13 mil. € 20k € 10k € 2.79 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.68 M €1.23 M €3.89 M €1.65 M €2.13 M €751 tis. €
EBITDA198 tis. €94 tis. €83 tis. €58 tis. €20 tis. €-7 tis. €
EBITDA marža11.8 %7.6 %2.1 %3.5 %1 %-0.9 %
Čistý zisk8 tis. €-18 tis. €8 tis. €7 tis. €10 tis. €-14 tis. €
Aktíva spolu2.45 M €2.06 M €1.90 M €1.77 M €2.79 M €1.87 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Mikuš
Od 2021-08-03
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Mikuš
Od 2015-01-13
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Mikuš
Od 2015-01-28
Do 2021-08-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Hodosi Konateľ 2008-03-13 2015-01-13
Jozef Hodosi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-13 2015-01-27
Jozef Hodosi Konateľ 2008-03-13 2015-01-27
Mária Gálfyová Konateľ 2008-03-13 2015-01-27
Mária Gálfyová Konateľ 2008-03-13 2015-01-13
Mária Gálfyová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-13 2015-01-27
Zoltán Csejtey Konateľ 2008-03-13 2015-01-27
Zoltán Csejtey Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-13 2015-01-27
Zoltán Csejtey Konateľ 2008-03-13 2015-01-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ladislav Mikuš
od 2025-09-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CHEM-TRADE s.r.o.RPO
Sídlo
Smetanova 1611/7
Vznik
2008-03-13 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44044941RPO
DIČ
2022582023FS
IČ DPH
SK2022582023 · aktívneFS
NACE
2015 · Výroba priemysel.hnojív
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Štúrovo
Krajina
SK
IBAN
SK5602000000003672230953FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 92k € celková hodnota 2024-03-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-09-06 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2022-79/DAP4 88k €
2021-11-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 3 635 €
2024-03-05 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA na hnuteľné veci č. KŽP-PO4-SC411-2022-79/DAP4/ZZ/1 0 €
2022-01-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok č.1/2022 k dohode číslo 21/17/054/225 o poskytnutí finančných príspevkov v rámci národného projektu „Chyť sa svojej šance“ – Opatrenie č. 2 0 €
2022-01-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok č.1/2022 k dohode číslo 21/17/054/255 o poskytnutí finančných príspevkov v rámci národného projektu „Chyť sa svojej šance“ – Opatrenie č. 2 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CHEM-TRADE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44044941/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44044941/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44044941",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →