SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MACAO s.r.o.
- IČO44024495
- DIČ2022569505
- NACE9200 · Činnosti herní
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Činnosti herní.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
167k €
↘ -2.1% YoY
EBITDA · 2024
55k €
Čistý zisk · 2024
36k €
Aktíva spolu
321k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 83/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 167k € | 55k € | 36k € | 321k € | RUZ závierka |
| 2023 | 170k € | 70k € | 51k € | 294k € | RUZ závierka |
| 2022 | 131k € | 34k € | 16k € | 242k € | RUZ závierka |
| 2021 | 31k € | -31k € | -49k € | 228k € | RUZ závierka |
| 2020 | 39k € | -53k € | -71k € | 253k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 167 tis. € | 170 tis. € | 131 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € | 126 tis. € |
| EBITDA | 55 tis. € | 70 tis. € | 34 tis. € | -31 tis. € | -53 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | 33.2 % | 40.8 % | 26.1 % | -101 % | -137.5 % | 6.1 % |
| Čistý zisk | 36 tis. € | 51 tis. € | 16 tis. € | -49 tis. € | -71 tis. € | -10 tis. € |
| Aktíva spolu | 321 tis. € | 294 tis. € | 242 tis. € | 228 tis. € | 253 tis. € | 278 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Konateľ
Ing. Branko Šmilňák
DG
Konateľ
Dragan Georgiev
RJ
Konateľ
Richard Jurkanin
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dragan Georgiev | Konateľ | 2008-03-20 | 2020-11-06 |
| Dragan Georgiev | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-03-20 | 2020-11-06 |
| Milan Jurkanin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-03-20 | 2020-11-06 |
| Richard Jurkanin | Konateľ | 2008-03-20 | 2025-06-10 |
| Richard Jurkanin | Konateľ | 2008-03-20 | 2020-11-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
MACAO s.r.o.RPO
Sídlo
Staničné námestie 11
Vznik
2008-03-20 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44024495RPO
DIČ
2022569505FS
NACE
9200 · Činnosti herní
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-02-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o ukončení dohody č. 20/41/54E/4259 zo dňa 18.05.2020 – Opatrenie č. 3A | 0 € |
| 2020-05-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MACAO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44024495/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44024495/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44024495", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →