SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Lectus s.r.o.
- IČO44017464
- DIČ2022550618
- IČ DPHSK2022550618
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
380k €
Zisk 6 479 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
380k €
↘ -9.8% YoY
EBITDA · 2025
19k €
Čistý zisk · 2025
6 479 €
Aktíva spolu
88k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 12k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 380k € | 19k € | 6 479 € | 88k € | RUZ závierka |
| 2024 | 421k € | 18k € | 5 733 € | 95k € | RUZ závierka |
| 2023 | 551k € | 11k € | 208 € | 72k € | RUZ závierka |
| 2022 | 552k € | 10k € | 313 € | 114k € | RUZ závierka |
| 2021 | 562k € | 1 067 € | 80 € | 54k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 380 tis. € | 421 tis. € | 551 tis. € | 552 tis. € | 562 tis. € | 347 tis. € |
| EBITDA | 19 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | 5 % | 4.3 % | 2 % | 1.8 % | 0.2 % | 0.3 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 6 tis. € | 208 € | 313 € | 80 € | 443 € |
| Aktíva spolu | 88 tis. € | 95 tis. € | 72 tis. € | 114 tis. € | 54 tis. € | 69 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Divinec
ID
Konateľ
Ing. Daniel Divinec
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Divinec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Dagmar Bleyová | Konateľ | 2008-02-29 | 2009-01-22 |
| Mgr. Dagmar Bleyová | Konateľ | 2008-02-29 | 2008-12-22 |
| Mgr. Dagmar Bleyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-02-29 | 2009-01-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Lectus s.r.o.RPO
Sídlo
Limbová 3056/11
Vznik
2008-02-29 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44017464RPO
DIČ
2022550618FS
IČ DPH
SK2022550618 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7456000000006431343002FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-05 | Slovenská inovačná a energetická agentúra* | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI | 12k € |
| 2020-12-14 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 20/25/54X/57 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Pracuj zmeň svoj život" - Aktivita č.3, Opatrenie č.2 | 6 895 € |
| 2020-08-26 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva | 0 € |
| 2020-05-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 20/25/54E/3448 v rámci NP "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lectus s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44017464/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44017464/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44017464", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →