SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Geniustech s.r.o.

  • IČO44010974
  • DIČ2022690153
  • IČ DPHSK2022690153
  • NACE2620 · Výroba počítačov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Výroba počítačov, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 165k € Zisk 7 628 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
165k €
↗ +175.2% YoY
EBITDA · 2024
9 656 €
Čistý zisk · 2024
7 628 €
Aktíva spolu
16k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 31k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 64k 128k 194k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 165k € 9 656 € 7 628 € 16k € RUZ závierka
2023 60k € 2 540 € 2 007 € 4 710 € RUZ závierka
2022 49k € 870 € 739 € 1 941 € RUZ závierka
2021 0 € 0 € RUZ závierka
2020 176k € 5 372 € 4 244 € 57k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby165 tis. €60 tis. €49 tis. €176 tis. €5 tis. €
EBITDA10 tis. €3 tis. €870 €5 tis. €-140 €
EBITDA marža5.8 %4.2 %1.8 %3 %-2.8 %
Čistý zisk8 tis. €2 tis. €739 €0 €4 tis. €-142 €
Aktíva spolu16 tis. €5 tis. €2 tis. €0 €57 tis. €5 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Sýkora
Od 2022-05-22
MS
Konateľ
Marián Sýkora
Od 2008-09-26
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Sýkora
Od 2008-09-26
Do 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Geniustech s.r.o.RPO
Sídlo
Matejovská 3032/42
Vznik
2008-09-26 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44010974RPO
DIČ
2022690153FS
IČ DPH
SK2022690153 · aktívneFS
NACE
2620 · Výroba počítačov
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK4683300000002700900148FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 31k € celková hodnota 2024-03-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-03-06 Spojená škola, Školská 535/5, Lendak Kúpna zmluva na nákup počítačov a výpočtovej techniky 31k €
2019-01-15 Základná škola s materskou školou, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad Rámcová zmluva o poskytovaní služieb správy informačných systémov 0 €
2017-11-06 Spojená škola, Poprad Rámcova zmluva o poskytovaní služieb správy informačných systémov 0 €
2015-04-20 Spojená škola, Poprad Zmluva o poskytovaní služieb 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Geniustech s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44010974/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44010974/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44010974",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →