SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UNISAS plus, s. r. o.
- IČO43987681
- DIČ2022538628
- IČ DPHSK2022538628
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.52mil. €
↗ +3.2% YoY
EBITDA · 2025
107k €
Čistý zisk · 2025
63k €
Aktíva spolu
759k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.52 mil. € | 107k € | 63k € | 759k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.47 mil. € | 60k € | 29k € | 627k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.37 mil. € | 185k € | 123k € | 584k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.36 mil. € | 195k € | 144k € | 467k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.18 mil. € | 118k € | 83k € | 394k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.52 M € | 1.47 M € | 1.37 M € | 1.36 M € | 1.18 M € | 934 tis. € |
| EBITDA | 107 tis. € | 60 tis. € | 185 tis. € | 195 tis. € | 118 tis. € | 105 tis. € |
| EBITDA marža | 7.1 % | 4.1 % | 13.5 % | 14.3 % | 10 % | 11.2 % |
| Čistý zisk | 63 tis. € | 29 tis. € | 123 tis. € | 144 tis. € | 83 tis. € | 66 tis. € |
| Aktíva spolu | 759 tis. € | 627 tis. € | 584 tis. € | 467 tis. € | 394 tis. € | 289 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Martin Rybanský
DR
Konateľ
Dušan Rybanský
MM
Konateľ
Mgr. Martin Rybanský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dušan Rybanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-08 | 2025-05-29 |
| Dušan Rybanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-02-14 | 2022-10-07 |
| Mgr. Martin Rybanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-02-14 | 2022-10-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UNISAS plus, s. r. o.RPO
Sídlo
Mierová 250
Vznik
2008-02-14 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43987681RPO
DIČ
2022538628FS
IČ DPH
SK2022538628 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK7211000000002623180684FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNISAS plus, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43987681/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43987681/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43987681", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →