SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 TRANSWOOD, s.r.o.

  • IČO43981968
  • DIČ2022536736
  • IČ DPHSK2022536736
  • NACE1628

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 1628, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 288k € Zisk 14k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
288k €
↗ +18.9% YoY
EBITDA · 2025
43k €
Čistý zisk · 2025
14k €
Aktíva spolu
332k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 52 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 104k 209k 317k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 288k € 43k € 14k € 332k € RUZ závierka
2024 242k € -283 € -26k € 205k € RUZ závierka
2023 262k € 24k € 814 € 182k € RUZ závierka
2022 285k € -6 017 € -22k € 166k € RUZ závierka
2021 90k € -504 € -18k € 96k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby288 tis. €242 tis. €262 tis. €285 tis. €90 tis. €49 tis. €
EBITDA43 tis. €-283 €24 tis. €-6 tis. €-504 €-4 tis. €
EBITDA marža14.9 %-0.1 %9.3 %-2.1 %-0.6 %-8.3 %
Čistý zisk14 tis. €-26 tis. €814 €-22 tis. €-18 tis. €-24 tis. €
Aktíva spolu332 tis. €205 tis. €182 tis. €166 tis. €96 tis. €107 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Šimko
Od 2022-05-20
Konateľ
Peter Šimko
Od 2008-02-13
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Šimko
Od 2008-02-13
Do 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TRANSWOOD, s.r.o.RPO
Sídlo
Gemerská 3
Vznik
2008-02-13 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43981968RPO
DIČ
2022536736FS
IČ DPH
SK2022536736 · aktívneFS
NACE
1628
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK2011000000002628167032FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-12-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-02 Obecný podnik lesov a služieb, s.r.o. Zmluva o preprave dreva 0 €
2024-12-02 Obecný podnik lesov a služieb, s.r.o. Zmluva o preprave dreva 0 €
2023-01-02 Mestský podnik lesov Medzev spol. s ručením obmedzeným Kúpna zmluva č. 2023/01/KZ 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRANSWOOD, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43981968/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43981968/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43981968",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →