SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EAST - WEST TRANSPORT s.r.o.
- IČO43938841
- DIČ2022564643
- IČ DPHSK2022564643
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Pribeník, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.62 mil. €
Zisk -49k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.62mil. €
↘ -3.3% YoY
EBITDA · 2024
72k €
Čistý zisk · 2024
-49k €
Aktíva spolu
891k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.62 mil. € | 72k € | -49k € | 891k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.71 mil. € | 75k € | -40k € | 934k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.88 mil. € | 109k € | -23k € | 1.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.46 mil. € | 149k € | 35k € | 991k € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.16 mil. € | 205k € | 74k € | 997k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.62 M € | 2.71 M € | 2.88 M € | 2.46 M € | 2.16 M € | 2.22 M € |
| EBITDA | 72 tis. € | 75 tis. € | 109 tis. € | 149 tis. € | 205 tis. € | 81 tis. € |
| EBITDA marža | 2.7 % | 2.8 % | 3.8 % | 6 % | 9.5 % | 3.6 % |
| Čistý zisk | -49 tis. € | -40 tis. € | -23 tis. € | 35 tis. € | 74 tis. € | -47 tis. € |
| Aktíva spolu | 891 tis. € | 934 tis. € | 1.03 M € | 991 tis. € | 997 tis. € | 908 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VI
Konateľ
Vojtech Icsó
AA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alice Amate
AA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alice Amate
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Teodor Parajoš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-02-13 | 2018-05-21 |
| Vojtech Icsó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-06-29 | 2014-02-12 |
| Vojtech Icsó | Konateľ | 2012-06-26 | 2025-02-07 |
| Vojtech Icsó | Konateľ | 2012-06-26 | 2025-01-30 |
| Miroslav Fúra | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-11-08 | 2012-06-28 |
| Miroslav Fúra | Konateľ | 2011-11-04 | 2012-06-26 |
| Miroslav Fúra | Konateľ | 2011-11-04 | 2012-06-28 |
| Lucia Fúrová | Konateľ | 2008-03-19 | 2011-11-07 |
| Lucia Fúrová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-03-19 | 2011-11-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
EAST - WEST TRANSPORT s.r.o.RPO
Sídlo
Staničná 190/82
Vznik
2008-03-19 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43938841RPO
DIČ
2022564643FS
IČ DPH
SK2022564643 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Košický kraj
Obec
Pribeník
Krajina
SK
Web
IBAN
SK4802000000003046886453FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EAST - WEST TRANSPORT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43938841/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43938841/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43938841", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →