SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TAKEL s. r. o.
- IČO43916201
- DIČ2022525296
- IČ DPHSK2022525296
- NACE9510
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 9510.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
507k €
Zisk 52k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
507k €
↗ +33.9% YoY
EBITDA · 2025
77k €
Čistý zisk · 2025
52k €
Aktíva spolu
152k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
45 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 507k € | 77k € | 52k € | 152k € | RUZ závierka |
| 2024 | 379k € | 33k € | 18k € | 119k € | RUZ závierka |
| 2023 | 684k € | 97k € | 69k € | 181k € | RUZ závierka |
| 2022 | 562k € | 86k € | 63k € | 194k € | RUZ závierka |
| 2021 | 461k € | 71k € | 50k € | 106k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 507 tis. € | 379 tis. € | 684 tis. € | 562 tis. € | 461 tis. € | 346 tis. € |
| EBITDA | 77 tis. € | 33 tis. € | 97 tis. € | 86 tis. € | 71 tis. € | 44 tis. € |
| EBITDA marža | 15.1 % | 8.8 % | 14.2 % | 15.3 % | 15.3 % | 12.7 % |
| Čistý zisk | 52 tis. € | 18 tis. € | 69 tis. € | 63 tis. € | 50 tis. € | 29 tis. € |
| Aktíva spolu | 152 tis. € | 119 tis. € | 181 tis. € | 194 tis. € | 106 tis. € | 64 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Takáč
JT
Konateľ
Jaroslav Takáč
JT
Konateľ
Jaroslav Takáč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jaroslav Takáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-01-19 | 2022-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TAKEL s. r. o.RPO
Sídlo
Panónska cesta 34
Vznik
2008-01-19 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43916201RPO
DIČ
2022525296FS
IČ DPH
SK2022525296 · aktívneFS
NACE
9510
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002624755072FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TAKEL s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43916201/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43916201/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43916201", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →