SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o.

  • IČO43909159
  • DIČ2022511920
  • IČ DPHSK2022511920
  • NACE4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s odevmi,obuv., 23 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 4.21 mil. € Zisk 155k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
4.21mil. €
↘ -6.3% YoY
EBITDA · 2025
287k €
Čistý zisk · 2025
155k €
Aktíva spolu
3.06mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
23
Σ 332k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 4.21 mil. € 287k € 155k € 3.06 mil. € RUZ závierka
2024 4.49 mil. € 330k € 191k € 2.99 mil. € RUZ závierka
2023 4.53 mil. € 410k € 258k € 2.85 mil. € RUZ závierka
2022 4.4 mil. € 339k € 189k € 2.61 mil. € RUZ závierka
2021 4.19 mil. € 459k € 284k € 2.34 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby4.21 M €4.49 M €4.53 M €4.40 M €4.19 M €4.16 M €
EBITDA287 tis. €330 tis. €410 tis. €339 tis. €459 tis. €618 tis. €
EBITDA marža6.8 %7.3 %9.1 %7.7 %11 %14.9 %
Čistý zisk155 tis. €191 tis. €258 tis. €189 tis. €284 tis. €427 tis. €
Aktíva spolu3.06 M €2.99 M €2.85 M €2.61 M €2.34 M €2.12 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Zigová
Od 2022-05-21
JZ
Konateľ
Jana Zigová
Od 2008-01-04
JZ
Konateľ
Jozef Zigo
Od 2008-01-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Zigo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-04
Jana Zigová Konateľ 2008-01-04 2018-09-18
Jana Zigová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-04 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Zigo
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Jana Zigová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o.RPO
Sídlo
Na stanicu 16
Vznik
2008-01-04 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43909159RPO
DIČ
2022511920FS
IČ DPH
SK2022511920 · aktívneFS
NACE
4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7809000000000424287172FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
23 zmlúv 332k € celková hodnota 2026-03-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-05-13 Slovenská národná knižnica Kúpna zmluva 85k €
2013-06-10 Bratislavská teplárenská, a.s. Rámcová kúpna zmluva 72k €
2023-11-03 Mesto Žilina Rámcová kúpna zmluva na výstrojné súčiastky rovnošaty príslušníka obecnej polície č. 1192/2023 70k €
2024-02-26 Psychiatrická nemocnica Hronovce Rámcová dohoda interne cislo 2035_24 42k €
2011-05-18 Žilinská univerzita v Žiline Rámcová dohoda č. 7/060/2011 35k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43909159/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43909159/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43909159",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →