SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 THterm, s.r.o.
- IČO43886221
- DIČ2022508499
- IČ DPHSK2022508499
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
913k €
↗ +35.8% YoY
EBITDA · 2025
40k €
Čistý zisk · 2025
30k €
Aktíva spolu
320k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
10
Σ 926k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 913k € | 40k € | 30k € | 320k € | RUZ závierka |
| 2024 | 672k € | -111k € | -130k € | 317k € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.34 mil. € | 170k € | 108k € | 798k € | RUZ závierka |
| 2022 | 759k € | 24k € | 3 182 € | 578k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.51 mil. € | 47k € | 22k € | 757k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 913 tis. € | 672 tis. € | 3.34 M € | 759 tis. € | 1.51 M € | 1.04 M € |
| EBITDA | 40 tis. € | -111 tis. € | 170 tis. € | 24 tis. € | 47 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA marža | 4.4 % | -16.5 % | 5.1 % | 3.2 % | 3.1 % | 3.4 % |
| Čistý zisk | 30 tis. € | -130 tis. € | 108 tis. € | 3 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € |
| Aktíva spolu | 320 tis. € | 317 tis. € | 798 tis. € | 578 tis. € | 757 tis. € | 429 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dionýz Troskó
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Hanuščak
ID
Konateľ
Ing. Dionýz Troskó
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivan Hanuščák | Konateľ | 2008-01-05 | — |
| Ing. Dionýz Troskó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-01-05 | 2022-12-12 |
| Ing. Ivan Hanuščak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-01-05 | 2022-05-19 |
| Ing. Ivan Hanuščak | Konateľ | 2008-01-05 | 2017-06-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivan Hanuščak
Dionýz Troskó
Ivan Hanuščak
Dionýz Troskó
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
THterm, s.r.o.RPO
Sídlo
Brestová 1
Vznik
2008-01-05 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43886221RPO
DIČ
2022508499FS
IČ DPH
SK2022508499 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK3675000000004005858450FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-24 | Ministerstvo obrany SR | ZMLUVA O DIELO | 404k € |
| 2025-12-12 | Ministerstvo obrany SR | ZMLUVA O DIELO | 149k € |
| 2025-06-17 | Ministerstvo obrany SR | Zmluva o dielo | 136k € |
| 2017-01-04 | Univerzitná nemocnica Bratislava | Zmluva o dielo č. 2016-4-1, číslo: 595/UNB/2016 uzavretá podľa §536 a nasl. zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v platnom znení | 87k € |
| 2023-08-02 | BARDTERM s.r.o. | Zmluva o dielo | 69k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
THterm, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43886221/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43886221/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43886221", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →