SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 IPEC (s), spol. s r. o.

  • IČO43864007
  • DIČ2022500447
  • IČ DPHSK2022500447
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Senec, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.64mil. €
↘ -42.1% YoY
EBITDA · 2024
52k €
Čistý zisk · 2024
-29k €
Aktíva spolu
1.21mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 15k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 194 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.64 mil. € 52k € -29k € 1.21 mil. € RUZ závierka
2023 2.84 mil. € 580k € 393k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2022 3.12 mil. € 1.19 mil. € 1.08 mil. € 1.91 mil. € RUZ závierka
2021 1.47 mil. € -520k € -614k € 722k € RUZ závierka
2020 1.08 mil. € -495k € -579k € 1.27 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.64 M €2.84 M €3.12 M €1.47 M €1.08 M €334 tis. €
EBITDA52 tis. €580 tis. €1.19 M €-520 tis. €-495 tis. €-1.22 M €
EBITDA marža3.2 %20.4 %38.1 %-35.4 %-45.8 %-364.8 %
Čistý zisk-29 tis. €393 tis. €1.08 M €-614 tis. €-579 tis. €-1.28 M €
Aktíva spolu1.21 M €1.23 M €1.91 M €722 tis. €1.27 M €705 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Čarnogurský
Od 2023-03-22
IJ
Konateľ
Ing. Jana Čarnogurská
Od 2014-03-19
IB
Konateľ
Ing. Branislav Habán
Od 2014-03-19
Do 2016-06-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Branislav Habán Konateľ 2014-03-19 2016-05-19
Ing. Ivan Čarnogurský Konateľ 2010-04-30 2014-03-31
Ing. Ivan Čarnogurský Konateľ 2010-04-30 2014-03-19
RNDr. Ing. Boris Ivanov Konateľ 2009-09-07 2010-04-30
RNDr. Ing. Boris Ivanov Konateľ 2009-09-07 2010-05-03
Ing. Ivan Čarnogurský Konateľ 2009-04-23 2009-09-07
Ing. Ivan Čarnogurský Konateľ 2009-04-23 2009-09-28
Ing. Dávid Bořuta Konateľ 2007-12-08 2009-01-20
Ing. Dávid Bořuta Konateľ 2007-12-08 2008-12-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
IPEC (s), spol. s r. o.RPO
Sídlo
Diaľničná cesta 22B
Vznik
2007-12-08 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43864007RPO
DIČ
2022500447FS
IČ DPH
SK2022500447 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Senec
Krajina
SK
IBAN
SK1811110000001579266004FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 15k € celková hodnota 2025-02-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-05 Slovenská inovačná a energetická agentúra* ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI 15k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IPEC (s), spol. s r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43864007/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43864007/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43864007",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →