SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ETL/GINALL&ROBINSON s.r.o.

  • IČO43855261
  • DIČ2022506035
  • IČ DPHSK2022506035
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 1 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 74/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 608k € Zisk -347k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
608k €
↘ -53.5% YoY
EBITDA · 2024
-252k €
Čistý zisk · 2024
-347k €
Aktíva spolu
1.12mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
EU projekty
2
Σ 245k €
Kredit
B· 74/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 606 €
Dlh sociálnej poisťovne 1 367 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 140 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
74 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 475k 949k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 608k € -252k € -347k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2023 1.31 mil. € 426k € 416k € 3.91 mil. € RUZ závierka
2022 1.04 mil. € 208k € 276k € 3.25 mil. € RUZ závierka
2021 745k € 178k € 136k € 1.69 mil. € RUZ závierka
2020 569k € 82k € 45k € 937k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby608 tis. €1.31 M €1.04 M €745 tis. €569 tis. €794 tis. €
EBITDA-252 tis. €426 tis. €208 tis. €178 tis. €82 tis. €132 tis. €
EBITDA marža-41.4 %32.6 %20 %23.9 %14.4 %16.6 %
Čistý zisk-347 tis. €416 tis. €276 tis. €136 tis. €45 tis. €80 tis. €
Aktíva spolu1.12 M €3.91 M €3.25 M €1.69 M €937 tis. €937 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JD
Konateľ
JUDr. Dušan Marják, PhD.
Od 2024-10-04
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Dravecký
Od 2023-06-23
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Kúdela
Od 2021-09-22
Do 2023-06-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Milan Kúdela Konateľ 2007-12-12 2024-10-23
Ing. Milan Kúdela Konateľ 2007-12-12 2024-10-04
Ing. Milan Kúdela Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-12-12 2021-09-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Dravecký
od 2023-08-21
Milan Kúdela
od 2023-02-23 · do 2023-08-21
Milan Kúdela
od 2022-11-15 · do 2023-02-23
Milan Kúdela
od 2017-08-09 · do 2022-11-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ETL/GINALL&ROBINSON s.r.o.RPO
Sídlo
Pekárska 11
Vznik
2007-12-12 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43855261RPO
DIČ
2022506035FS
IČ DPH
SK2022506035 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK1911000000002627805725FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2023-01-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-01-23 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. Z312081CGQ3 0 €
2019-12-18 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 0 €
2017-04-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava Dohoda o skončení dohody č. 16/08/054/55/TT o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci NP „Absolventská prax štartuje zamestnanie“ – Aktivita č. 2 podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zam. 0 €
2016-04-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Absolventská prax štartuje zamestnanie“ – Aktivita č. 2 podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a 0 €
2016-02-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava dohoda o poskytnutí finančých príspevkov podľa § 54 CESTA Z KRUHU NEZAMESTNANOSTI 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ETL/GINALL&ROBINSON s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43855261/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43855261/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43855261",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →