SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 OK family, s. r. o.
- IČO43850928
- DIČ2022550706
- IČ DPHSK2022550706
- NACE1072 · Výroba suchárov a keksov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Nová Dubnica, SK. Pôsobí v odvetví Výroba suchárov a keksov, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.44mil. €
↗ +44.5% YoY
EBITDA · 2024
106k €
Čistý zisk · 2024
52k €
Aktíva spolu
788k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 123k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.44 mil. € | 106k € | 52k € | 788k € | RUZ závierka |
| 2023 | 999k € | 77k € | 9 546 € | 616k € | RUZ závierka |
| 2022 | 954k € | 45k € | 2 074 € | 489k € | RUZ závierka |
| 2021 | 663k € | 55k € | 15k € | 493k € | RUZ závierka |
| 2020 | 518k € | 34k € | 6 235 € | 392k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.44 M € | 999 tis. € | 954 tis. € | 663 tis. € | 518 tis. € | 558 tis. € |
| EBITDA | 106 tis. € | 77 tis. € | 45 tis. € | 55 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € |
| EBITDA marža | 7.3 % | 7.8 % | 4.7 % | 8.3 % | 6.6 % | 5.9 % |
| Čistý zisk | 52 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | 15 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 788 tis. € | 616 tis. € | 489 tis. € | 493 tis. € | 392 tis. € | 410 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Filip Horňák
LH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lukáš Horňák
FH
Konateľ
Filip Horňák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Monika Horňáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | — |
| Ing. Pavol Horňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | — |
| Ing. Monika Horňáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-03-01 | 2022-05-16 |
| Ing. Monika Horňáková | Konateľ | 2008-03-01 | 2025-01-22 |
| Ing. Monika Horňáková | Konateľ | 2008-03-01 | 2024-12-23 |
| Ing. Pavol Horňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-03-01 | 2022-05-16 |
| Ing. Pavol Horňák | Konateľ | 2008-03-01 | 2024-12-23 |
| Ing. Pavol Horňák | Konateľ | 2008-03-01 | 2025-01-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Filip Horňák
Lukáš Horňák
Pavol Horňák
Monika Horňáková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
OK family, s. r. o.RPO
Sídlo
Družstevná 313
Vznik
2008-03-01 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43850928RPO
DIČ
2022550706FS
IČ DPH
SK2022550706 · aktívneFS
NACE
1072 · Výroba suchárov a keksov
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nová Dubnica
Krajina
SK
IBAN
CZ0979100000003133200018FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-11-28 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 042TN510034 | 123k € |
| 2025-05-14 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 2582/25 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OK family, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43850928/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43850928/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43850928", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →