SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 Blue Note, s. r. o.

  • IČO43847749
  • DIČ2022515880
  • IČ DPHSK2022515880
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit E · 39/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
193k €
↘ -34.2% YoY
EBITDA · 2024
-85k €
Čistý zisk · 2024
-88k €
Aktíva spolu
116k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
5
Σ 162k €
Kredit
E· 39/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 12k €
Dlh zdravotnej poisťovne 1 709 €
Dlh sociálnej poisťovne 17k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
39 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 107k 213k 323k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 193k € -85k € -88k € 116k € RUZ závierka
2023 294k € -93k € -107k € 138k € RUZ závierka
2022 225k € 37k € 23k € 111k € RUZ závierka
2021 32k € 40k € 29k € 85k € RUZ závierka
2020 52k € 2 128 € -7 813 € 87k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby193 tis. €294 tis. €225 tis. €32 tis. €52 tis. €190 tis. €
EBITDA-85 tis. €-93 tis. €37 tis. €40 tis. €2 tis. €-46 tis. €
EBITDA marža-43.8 %-31.6 %16.6 %126.5 %4.1 %-24.1 %
Čistý zisk-88 tis. €-107 tis. €23 tis. €29 tis. €-8 tis. €-58 tis. €
Aktíva spolu116 tis. €138 tis. €111 tis. €85 tis. €87 tis. €43 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tibor Zelenay
Od 2021-10-02
IT
Konateľ
Ing. Tibor Zelenay
Od 2008-01-03
JZ
Konateľ
Jana Zelenayová
Od 2008-01-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Tibor Zelenay Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-03 2021-10-01
Jana Zelenayová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-03 2021-10-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Blue Note, s. r. o.RPO
Sídlo
J. Kréna 1
Vznik
2008-01-03 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43847749RPO
DIČ
2022515880FS
IČ DPH
SK2022515880 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK4311000000002628725532FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 162k € celková hodnota 2025-04-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-10-13 Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Znižovanie negatívnych vplyvov krízovej situácie na oblasť kultúry – jednoosobovky 50k €
2021-03-19 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí dotácie 47k €
2021-04-01 Fond na podporu umenia Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 21-134-00776 38k €
2025-04-11 Fond na podporu umenia Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 25-133-00776 30k €
2023-02-27 Fond na podporu umenia Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 23-134-00658 29k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Blue Note, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43847749/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43847749/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43847749",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →