AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 IRON SLOVAKIA, a.s. v konkurze
- IČO43846491
- DIČ2022486884
- NACE9112
Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 9112.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2018
2.42 mil. €
Zisk 39k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2018
2.42mil. €
↘ -38.2% YoY
EBITDA · 2018
507k €
Čistý zisk · 2018
39k €
Aktíva spolu
5.59mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
153k €
Dlh zdravotnej poisťovne
17k €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 2.42 mil. € | 507k € | 39k € | 5.59 mil. € | RUZ závierka |
| 2017 | 3.92 mil. € | 1.23 mil. € | 19k € | 6.73 mil. € | RUZ závierka |
| 2016 | 2.36 mil. € | 663k € | 270k € | 2.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2015 | 2.37 mil. € | 1.05 mil. € | 808k € | 1.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2014 | 327k € | 4 633 € | -13k € | 862k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.42 M € | 3.92 M € | 2.36 M € | 2.37 M € | 327 tis. € |
| EBITDA | 507 tis. € | 1.23 M € | 663 tis. € | 1.05 M € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 20.9 % | 31.3 % | 28.1 % | 44.5 % | 1.4 % |
| Čistý zisk | 39 tis. € | 19 tis. € | 270 tis. € | 808 tis. € | -13 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.59 M € | 6.73 M € | 2.50 M € | 1.21 M € | 862 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
predseda predstavenstva
Ing. arch. Ivan Koniar
JB
Člen dozorného orgánu
Juraj Bobocký
MO
Člen dozorného orgánu
Martin Olgyay
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Tatiana Bognárová | Člen dozorného orgánu | 2012-05-14 | — |
| Ing. Jozef Pekarovič | predseda predstavenstva | 2019-06-03 | 2019-11-18 |
| Ing. Jozef Pekarovič | predseda predstavenstva | 2019-06-03 | 2019-10-29 |
| Mgr. Martin Pekarovič | Člen dozorného orgánu | 2018-05-29 | 2019-11-18 |
| Mgr. Martin Pekarovič | Člen dozorného orgánu | 2018-05-29 | 2019-10-29 |
| Mgr. Renáta Dobrovodská | Člen dozorného orgánu | 2018-05-29 | 2019-11-18 |
| Mgr. Renáta Dobrovodská | Člen dozorného orgánu | 2018-05-29 | 2019-10-29 |
| Ing. Andrea Mihály | predseda predstavenstva | 2016-02-03 | 2019-06-05 |
| Ing. Andrea Mihály | predseda predstavenstva | 2016-02-03 | 2019-06-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Andrea Mihály
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
IRON SLOVAKIA, a.s.RPO
Sídlo
Rožňavská 22
Vznik
2007-11-27 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
43846491RPO
DIČ
2022486884FS
NACE
9112
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-05-30 | Univerzitná knižnica v Bratislave | Dodatok č. 1 k Zmluve o nájme nebytových priestorov zo dňa 31.05.2017 | 1.48 mil. € |
| 2012-05-22 | Sociálna poisťovňa, ústredie | zmluva o podnájme nebytových priestorov | 205k € |
| 2018-08-15 | Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR | Zmluva o dielo | 48k € |
| 2017-05-31 | Univerzitná knižnica v Bratislave | Zmluva o nájme nebytových priestorov | 12k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IRON SLOVAKIA, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2022-05-11
Okresný súd Bratislava I v právnej veci návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: IRON SLOVAKIA, a.s., so sídlom Rožňavská 22, 821 04 Bratislava, IČO: 43 846 491, správcom ktorého je: I & R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Šoltésovej 2, 811 08 Bratislava, zn. správcu: S 1436, o priznaní odmeny predbežnému správcovi, takto
bankruptcy
2022-04-08
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: IRON SLOVAKIA, a.s., so sídlom Rožňavská 22, 821 04 Bratislava, IČO: 43 846 491, ktorého správcom je: I & R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Šoltésovej 2, 811 08 Bratislava, zn. správcu: S 1436, o návrhu správcu na uznanie konkurzu za malý, takto
bankruptcy
2022-04-08
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: IRON SLOVAKIA, a.s., so sídlom Rožňavská 22, 821 04 Bratislava, IČO: 43 846 491, správcom ktorého je: I & R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Šoltésovej 2, 811 08 Bratislava, zn. správcu: S 1436, o priznaní paušálnej odmeny do 1. schôdze veriteľov, takto
bankruptcy
2021-07-02
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: IMPULS -LEASING Slovakia s. r. o., so sídlom Mostová 2, Bratislava, IČO: 36 745 804, zast.: URBÁNI & Partners s. r. o., so sídlom Skuteckého 17, Banská Bystrica, IČO: 36 646 181, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: IRON SLOVAKIA, a. s., so sídlom Rožňavská 22, Bratislava, IČO: 43 846 491 takto
bankruptcy
2021-04-20
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: IMPULS -LEASING Slovakia s. r. o., so sídlom Mostová 2, Bratislava, IČO: 36 745 804, zast.: URBÁNI & Partners s. r. o., so sídlom Skuteckého 17, Banská Bystrica, IČO: 36 646 181, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: IRON SLOVAKIA, a. s., so sídlom Rožňavská 22, Bratislava, IČO: 43 846 491 takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43846491/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43846491/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43846491", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →