SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Y-Industry s.r.o.
- IČO43836127
- DIČ2022486565
- NACE5813 · Vydávanie novín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Vydávanie novín.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 48/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2020
276k €
Zisk 158k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2020
276k €
↗ +241.9% YoY
EBITDA · 2020
204k €
Čistý zisk · 2020
158k €
Aktíva spolu
5.2mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
4 344 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
133 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 276k € | 204k € | 158k € | 5.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2019 | 81k € | -1 549 € | -2 023 € | 6 088 € | RUZ závierka |
| 2018 | 110k € | 1 064 € | 317 € | 23k € | RUZ závierka |
| 2017 | 113k € | 1 602 € | -258 € | 22k € | RUZ závierka |
| 2016 | 127k € | -8 701 € | -11k € | 25k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 276 tis. € | 81 tis. € | 110 tis. € | 113 tis. € | 127 tis. € | 111 tis. € |
| EBITDA | 204 tis. € | -2 tis. € | 1 tis. € | 2 tis. € | -9 tis. € | -546 € |
| EBITDA marža | 73.8 % | -1.9 % | 1 % | 1.4 % | -6.8 % | -0.5 % |
| Čistý zisk | 158 tis. € | -2 tis. € | 317 € | -258 € | -11 tis. € | -4 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.20 M € | 6 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € | 40 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Petra Prokopová
PP
Konateľ
Petra Prokopová
BE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bernhard Engelbrecht
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Bernhard Engelbrecht | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-06-11 | 2020-11-23 |
| Bernhard Engelbrecht | Konateľ | 2020-05-05 | 2023-01-12 |
| Bernhard Engelbrecht | Konateľ | 2020-05-05 | 2022-10-25 |
| Dominik Račko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-29 | 2020-06-10 |
| Dominik Račko | Konateľ | 2020-02-01 | 2020-06-10 |
| Dominik Račko | Konateľ | 2020-02-01 | 2020-05-05 |
| Ing. Miroslav Tamáši | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-11-27 | 2020-02-28 |
| Ing. Miroslav Tamáši | Konateľ | 2007-11-27 | 2020-02-28 |
| Ing. Miroslav Tamáši | Konateľ | 2007-11-27 | 2020-01-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Y-Industry s.r.o.RPO
Sídlo
Cintorínska 2365/7
Vznik
2007-11-27 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43836127RPO
DIČ
2022486565FS
NACE
5813 · Vydávanie novín
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Y-Industry s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43836127/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43836127/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43836127", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →