SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BLACHO, s. r. o.

  • IČO43825397
  • DIČ2022512129
  • IČ DPHSK2022512129
  • NACE3011 · Stavba lodí

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Stavba lodí.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 109k € Zisk 12k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
109k €
↘ -20.9% YoY
EBITDA · 2024
29k €
Čistý zisk · 2024
12k €
Aktíva spolu
151k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 50k 100k 151k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 109k € 29k € 12k € 151k € RUZ závierka
2023 137k € 39k € 21k € 199k € RUZ závierka
2022 113k € 40k € 26k € 230k € RUZ závierka
2021 89k € 32k € 24k € 190k € RUZ závierka
2020 89k € 46k € 33k € 214k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby109 tis. €137 tis. €113 tis. €89 tis. €89 tis. €116 tis. €
EBITDA29 tis. €39 tis. €40 tis. €32 tis. €46 tis. €73 tis. €
EBITDA marža26.4 %28.2 %35.4 %35.6 %52.3 %63.1 %
Čistý zisk12 tis. €21 tis. €26 tis. €24 tis. €33 tis. €47 tis. €
Aktíva spolu151 tis. €199 tis. €230 tis. €190 tis. €214 tis. €204 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Blaščík
Od 2022-05-21
RB
Konateľ
Roman Blaščík
Od 2008-01-01
RB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Blaščík
Od 2018-09-27
Do 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Blaščík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-01 2018-09-26

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BLACHO, s. r. o.RPO
Sídlo
Glejárska 450/11
Vznik
2008-01-01 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43825397RPO
DIČ
2022512129FS
IČ DPH
SK2022512129 · aktívneFS
NACE
3011 · Stavba lodí
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK8309000000000333875710FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-04-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš Dohoda o poskytnutí fiančného príspevku podľa § 50 4 064 €
2020-05-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš D O H O D A číslo: 20/22/54E/1510 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp 0 €
2016-02-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš Dodatok k Dohoda o poskytnutí príspevku pre ZUoZ podľa §50 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BLACHO, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43825397/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43825397/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43825397",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →