SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 P.I.O. s.r.o.

  • IČO43821316
  • DIČ2022498962
  • IČ DPHSK2022498962
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Vrakuňa, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
230k €
↗ +15.6% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
8 214 €
Aktíva spolu
383k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 21k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 84k 167k 253k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 230k € 31k € 8 214 € 383k € RUZ závierka
2023 199k € 9 539 € -8 683 € 394k € RUZ závierka
2022 207k € 29k € 6 357 € 419k € RUZ závierka
2021 161k € -50k € -69k € 432k € RUZ závierka
2020 146k € -3 210 € -14k € 255k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby230 tis. €199 tis. €207 tis. €161 tis. €146 tis. €161 tis. €
EBITDA31 tis. €10 tis. €29 tis. €-50 tis. €-3 tis. €6 tis. €
EBITDA marža13.3 %4.8 %14.1 %-31.2 %-2.2 %3.8 %
Čistý zisk8 tis. €-9 tis. €6 tis. €-69 tis. €-14 tis. €-4 tis. €
Aktíva spolu383 tis. €394 tis. €419 tis. €432 tis. €255 tis. €245 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Ďuricová
Od 2021-09-21
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Ďurica
Od 2021-09-21
Konateľ
Jana Ďuricová
Od 2007-11-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Juraj Ďurica Konateľ 2007-11-30
Jana Ďuricová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-30 2021-09-20
Juraj Ďurica Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-30 2021-09-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
P.I.O. s.r.o.RPO
Sídlo
Ostružinová 14391/19
Vznik
2007-11-30 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43821316RPO
DIČ
2022498962FS
IČ DPH
SK2022498962 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Krajina
SK
IBAN
SK2011000000002627768944FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 21k € celková hodnota 2025-05-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-05-12 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí služieb 12k €
2021-10-18 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o vykonaní opravárenských a servisných prác - Polianky 9 216 €
2015-09-22 Železnice Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí služby č. 85/2015-6500 3 693 €
2013-04-25 Železnice Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí služby 350 €
2021-10-18 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Dohoda o ukončení zmluvy č. ZML/73/2008 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
P.I.O. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43821316/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43821316/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43821316",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →