AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 RT LOGISTIC, a.s.
- IČO43814662
- DIČ2022481703
- IČ DPHSK2022481703
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Leopoldov, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · transport-land
Tržby · 2025
16.38 mil. €
Zisk 550k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
16.38mil. €
↗ +31.9% YoY
EBITDA · 2025
1.28mil. €
Čistý zisk · 2025
550k €
Aktíva spolu
9.83mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.38 mil. € | 1.28 mil. € | 550k € | 9.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 12.42 mil. € | 1.17 mil. € | 405k € | 8.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 13.66 mil. € | 1.58 mil. € | 684k € | 9.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 13 mil. € | 1.49 mil. € | 602k € | 10.85 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 12.03 mil. € | 1.53 mil. € | 500k € | 11.77 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16.38 M € | 12.42 M € | 13.66 M € | 13.00 M € | 12.03 M € | 9.64 M € |
| EBITDA | 1.28 M € | 1.17 M € | 1.58 M € | 1.49 M € | 1.53 M € | 2.02 M € |
| EBITDA marža | 7.8 % | 9.5 % | 11.6 % | 11.5 % | 12.7 % | 20.9 % |
| Čistý zisk | 550 tis. € | 405 tis. € | 684 tis. € | 602 tis. € | 500 tis. € | 829 tis. € |
| Aktíva spolu | 9.83 M € | 8.67 M € | 9.34 M € | 10.85 M € | 11.77 M € | 10.73 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Alica Doležalová
IA
člen predstavenstva
Ing. Alexandra Broszová
II
Člen dozorného orgánu
Ing. Ivana Mižičková, PhD.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Kamas | predseda predstavenstva | 2024-08-17 | — |
| JUDr. Marta Tvrdošinská Lehnertová | Člen dozorného orgánu | 2024-08-17 | — |
| Ing. Ivana Mižičková, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2024-08-17 | 2026-01-29 |
| PhDr. Juraj Handzo | Člen dozorného orgánu | 2024-08-17 | 2025-12-29 |
| PhDr. Juraj Handzo | Člen dozorného orgánu | 2024-08-17 | 2026-01-29 |
| Ing. Alexandra Broszová | člen predstavenstva | 2019-11-21 | 2024-08-16 |
| Ing. Alexandra Broszová | člen predstavenstva | 2019-11-21 | 2024-09-26 |
| Ing. Ivana Mižičková, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2019-11-21 | 2024-09-26 |
| Ing. Ivana Mižičková, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2019-11-21 | 2024-08-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
RT LOGISTIC, a.s.RPO
Sídlo
Trnavská cesta
Vznik
2007-11-06 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
43814662RPO
DIČ
2022481703FS
IČ DPH
SK2022481703 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Leopoldov
Krajina
SK
IBAN
SK1511110000001152636002FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-06-12 | Ministerstvo hospodárstva SR | Kúpna zmluva č. 28/2017 | 33k € |
| 2025-10-31 | Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. | ZoPVS - dodatok | 0 € |
| 2020-05-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
RT LOGISTIC, a.s. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · transport-land. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43814662/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43814662/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43814662", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →