🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · SK

FATRA Mountain Resorts, s.r.o.

IČO43803750DIČ2022505375IČ DPHSK2022505375NACE6831 · Realitné kancelárieEST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 96 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
164k €
↗ +48.5% YoY
EBITDA · 2024
-160k €
Čistý zisk · 2024
-215k €
Aktíva spolu
376k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 96 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FATRA Mountain Resorts, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 59k 119k 180k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 164k € -160k € -215k € 376k € RUZ závierka
2023 110k € 24k € -27k € 523k € RUZ závierka
2022 93k € 2 218 € -38k € 553k € RUZ závierka
2021 96k € 41k € 15k € 441k € RUZ závierka
2020 50k € 7 434 € -14k € 405k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby164 tis. €110 tis. €93 tis. €96 tis. €50 tis. €40 tis. €
EBITDA-160 tis. €24 tis. €2 tis. €41 tis. €7 tis. €22 tis. €
EBITDA marža-97.7 %21.3 %2.4 %42.8 %15 %56.2 %
Čistý zisk-215 tis. €-27 tis. €-38 tis. €15 tis. €-14 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu376 tis. €523 tis. €553 tis. €441 tis. €405 tis. €413 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Roman Lenorák
Od 2022-12-16
JR
Konateľ
JUDr. Roman Lenorák
Od 2010-12-15
JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Roman Lenorák
Od 2020-05-22
Do 2022-12-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Roman Lenorák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-12-21 2020-05-21
JUDr. Roman Lenorák Konateľ 2010-12-15 2020-05-21
Ing. Tomáš Letovanec Konateľ 2007-11-24 2020-05-21
Ing. Tomáš Letovanec Konateľ 2007-11-24 2020-04-29
Ing. Tomáš Letovanec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-24 2020-05-21
Mgr. Roman Lenorák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-24 2010-12-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FATRA Mountain Resorts, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 29
Vznik
2007-11-24 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43803750RPO
DIČ
2022505375FS
IČ DPH
SK2022505375 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK5502000000002636665955FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43803750/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43803750/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43803750",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.