SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 BETON BAU trans s.r.o.

  • IČO43783597
  • DIČ2022479195
  • IČ DPHSK2022479195
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Stožok, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit F · 10/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 148k € Zisk -84k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
148k €
↘ -31.1% YoY
EBITDA · 2024
-54k €
Čistý zisk · 2024
-84k €
Aktíva spolu
114k €
Zamestnanci
2
Kredit
F· 10/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 36k €
Dlh zdravotnej poisťovne 9 221 €
Dlh sociálnej poisťovne 29k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
10 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 106k 213k 322k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 148k € -54k € -84k € 114k € RUZ závierka
2023 215k € 71k € 29k € 204k € RUZ závierka
2022 258k € 11k € -35k € 273k € RUZ závierka
2021 293k € -12k € -33k € 162k € RUZ závierka
2020 273k € -21k € -43k € 121k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby148 tis. €215 tis. €258 tis. €293 tis. €273 tis. €414 tis. €
EBITDA-54 tis. €71 tis. €11 tis. €-12 tis. €-21 tis. €5 tis. €
EBITDA marža-36.4 %33.2 %4.3 %-4 %-7.7 %1.2 %
Čistý zisk-84 tis. €29 tis. €-35 tis. €-33 tis. €-43 tis. €-35 tis. €
Aktíva spolu114 tis. €204 tis. €273 tis. €162 tis. €121 tis. €135 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AM
Konateľ
Andrej Malatinec
Od 2007-10-24
AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Malatinec
Od 2007-10-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BETON BAU trans s.r.o.RPO
Sídlo
Stožok 132
Vznik
2007-10-24 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43783597RPO
DIČ
2022479195FS
IČ DPH
SK2022479195 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Stožok
Krajina
SK
IBAN
SK3075000000004019955374FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BETON BAU trans s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43783597/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43783597/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43783597",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →