SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 I.S.O.N. spol. s r.o.

  • IČO43779280
  • DIČ2022484079
  • IČ DPHSK2022484079
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Zvolenská Slatina, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 42 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.07 mil. € Zisk 13k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.07mil. €
↘ -1.0% YoY
EBITDA · 2024
184k €
Čistý zisk · 2024
13k €
Aktíva spolu
1.94mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
42
Σ 16.32 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.07 mil. € 184k € 13k € 1.94 mil. € RUZ závierka
2023 3.1 mil. € 314k € 165k € 1.31 mil. € RUZ závierka
2022 3.05 mil. € 143k € 59k € 898k € RUZ závierka
2021 2.17 mil. € 160k € 64k € 957k € RUZ závierka
2020 1.24 mil. € 78k € 5 721 € 462k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.07 M €3.10 M €3.05 M €2.17 M €1.24 M €1.08 M €
EBITDA184 tis. €314 tis. €143 tis. €160 tis. €78 tis. €93 tis. €
EBITDA marža6 %10.1 %4.7 %7.4 %6.3 %8.6 %
Čistý zisk13 tis. €165 tis. €59 tis. €64 tis. €6 tis. €35 tis. €
Aktíva spolu1.94 M €1.31 M €898 tis. €957 tis. €462 tis. €494 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Róbert Kováčik
Od 2022-05-19
IR
Konateľ
Ing. Róbert Kováčik
Od 2019-01-22
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Róbert Kováčik
Od 2019-01-25
Do 2022-05-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. arch. Martin Škoviera Konateľ 2007-10-19 2019-01-24
Ing. arch. Martin Škoviera Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-19 2019-01-24
Ing. arch. Martin Škoviera Konateľ 2007-10-19 2019-01-22
Ing. Robert Kováčik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-19 2014-10-16
Ing. Robert Kováčik Konateľ 2007-10-19 2014-10-08
Ing. Robert Kováčik Konateľ 2007-10-19 2014-10-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Róbert Kováčik
od 2019-07-30
Martin Škoviera
od 2017-10-30 · do 2019-07-30
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
I.S.O.N. spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kráľová 752/11
Vznik
2007-10-19 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43779280RPO
DIČ
2022484079FS
IČ DPH
SK2022484079 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolenská Slatina
Krajina
SK
IBAN
SK1075000000004011111759FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
42 zmlúv 16.32 mil. € celková hodnota 2026-04-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-11-08 Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica Zmluva o dielo 2.36 mil. €
2026-03-25 Banskobystrický samosprávny kraj Dodatok č. 2 k Zmluve o dielo na uskutočnenie stavebných prác na stavbe s názvom: Stavebné úpravy a rekonštrukcia priestorov Strednej odbornej školy drevárskej vo Zvolene 2.17 mil. €
2025-05-19 Banskobystrický samosprávny kraj Zmluva o dielo na uskutočnenie stavebných prác na stavbe s názvom: Stavebné úpravy a rekonštrukcia priestorov Strednej odbornej školy drevárskej vo Zvolene 1.95 mil. €
2025-04-07 Obec Hrochoť Zmluva o dielo 1.21 mil. €
2022-06-17 Vojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica Zmluva o dielo 1.02 mil. €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
I.S.O.N. spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43779280/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43779280/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43779280",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →