POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO
🇸🇰 Urbár Stránske, pozemkové spoločenstvo
- IČO42054729
- DIČ2021412954
- IČ DPHSK2021412954
- NACE0210 · Lesné hospodárstvo
Pozemkové spoločenstvo, registrovaná 2014, so sídlom v Rajecké Teplice, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
75k €
Zisk 20k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
75k €
↘ -46.1% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
20k €
Aktíva spolu
556k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 19k €
Kredit
A· 87/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75k € | 22k € | 20k € | 556k € | RUZ závierka |
| 2024 | 139k € | 72k € | 57k € | 553k € | RUZ závierka |
| 2023 | 234k € | 97k € | 76k € | 697k € | RUZ závierka |
| 2022 | 395k € | 200k € | 156k € | 722k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 75 tis. € | 139 tis. € | 234 tis. € | 395 tis. € |
| EBITDA | 22 tis. € | 72 tis. € | 97 tis. € | 200 tis. € |
| EBITDA marža | 29.4 % | 51.9 % | 41.4 % | 50.7 % |
| Čistý zisk | 20 tis. € | 57 tis. € | 76 tis. € | 156 tis. € |
| Aktíva spolu | 556 tis. € | 553 tis. € | 697 tis. € | 722 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PK
Predseda
Peter Kuruc
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Urbár Stránske, pozemkové spoločenstvoRPO
Sídlo
Stránske 168
Vznik
2014-06-20 · 12 rokov
Právna forma
Pozemkové spoločenstvoRPO
IČO
42054729RPO
DIČ
2021412954FS
IČ DPH
SK2021412954 · aktívneFS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Rajecké Teplice
Krajina
SK
IBAN
SK0409000000000420344387FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-28 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 084ZA450045 | 19k € |
| 2016-01-26 | Národné lesnícke centrum | Zmluva o poskytnutí minimálnej pomoci na vypracovanie lesohospodárskych plánov podľa schémy 8.5. PRV 2014-2020 | 2 684 € |
| 2016-01-26 | Národné lesnícke centrum | Zmluva o poskytnutí minimálnej pomoci na vypracovanie lesohospodárskych plánov | 1 153 € |
| 2014-06-17 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 409/0872-0010/2014 o poskytnutí dotácie na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch | 828 € |
| 2026-03-10 | Mesto Rajecké Teplice | Nájomná zmluva č. 020/2026/PRI | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Urbár Stránske, pozemkové spoločenstvo nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/42054729/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/42054729/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "42054729", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →