SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DOBROTHERAPY s.r.o.
- IČO36863050
- DIČ2022805103
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
116k €
↗ +12.5% YoY
EBITDA · 2025
51k €
Čistý zisk · 2025
31k €
Aktíva spolu
200k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116k € | 51k € | 31k € | 200k € | RUZ závierka |
| 2024 | 103k € | 28k € | 12k € | 186k € | RUZ závierka |
| 2023 | 116k € | 41k € | 22k € | 233k € | RUZ závierka |
| 2022 | 111k € | 31k € | 14k € | 225k € | RUZ závierka |
| 2021 | 91k € | 22k € | 9 703 € | 220k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 116 tis. € | 103 tis. € | 116 tis. € | 111 tis. € | 91 tis. € | 74 tis. € |
| EBITDA | 51 tis. € | 28 tis. € | 41 tis. € | 31 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | 43.9 % | 26.8 % | 35.1 % | 28.2 % | 23.6 % | 20.1 % |
| Čistý zisk | 31 tis. € | 12 tis. € | 22 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Aktíva spolu | 200 tis. € | 186 tis. € | 233 tis. € | 225 tis. € | 220 tis. € | 29 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Miroslava Benkovičová
PA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Andrej Benkovič
MM
Konateľ
Mgr. Miroslava Benkovičová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PhDr. Andrej Benkovič | Konateľ | 2019-02-18 | — |
| Mgr. Miroslava Benkovičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-28 | 2021-12-20 |
| PhDr. Andrej Benkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-28 | 2021-12-20 |
| PhDr. Alžbeta Dobrovodová | Konateľ | 2009-04-21 | 2019-02-18 |
| PhDr. Alžbeta Dobrovodová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-04-21 | 2019-02-27 |
| PhDr. Alžbeta Dobrovodová | Konateľ | 2009-04-21 | 2019-02-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
DOBROTHERAPY s.r.o.RPO
Sídlo
Bojnická cesta 463/47
Vznik
2009-04-21 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36863050RPO
DIČ
2022805103FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-11 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-05-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-04-14 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-09 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2022-05-06 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DOBROTHERAPY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36863050/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36863050/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36863050", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →