🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · SK

KUTAN & PARTNERS s. r. o.

IČO36861308DIČ2022737431IČ DPHSK2022737431NACE6910 · Právne činnostiEST.2009 · 17r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 124 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
362k €
↗ +4.4% YoY
EBITDA · 2024
94k €
Čistý zisk · 2024
50k €
Aktíva spolu
267k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 29k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 124 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KUTAN & PARTNERS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 131k 263k 398k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 362k € 94k € 50k € 267k € RUZ závierka
2023 347k € 88k € 42k € 245k € RUZ závierka
2022 262k € 2 565 € -31k € 218k € RUZ závierka
2021 331k € 57k € 27k € 231k € RUZ závierka
2020 235k € 35k € 14k € 187k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby362 tis. €347 tis. €262 tis. €331 tis. €235 tis. €229 tis. €
EBITDA94 tis. €88 tis. €3 tis. €57 tis. €35 tis. €45 tis. €
EBITDA marža25.9 %25.3 %1 %17.3 %14.9 %19.8 %
Čistý zisk50 tis. €42 tis. €-31 tis. €27 tis. €14 tis. €18 tis. €
Aktíva spolu267 tis. €245 tis. €218 tis. €231 tis. €187 tis. €117 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 29k € celková hodnota 2025-07-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-06-15 Ministerstvo vnútra SR (Sekcia ekonomiky MV SR) Zmluva o poskytovaní právnych služieb č. SE-OD1-2023/004357-001 29k €
2014-07-09 Slovak Business Agency Zmluva o poskytovaní právnych služieb 13k €
2021-04-12 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik Zmluva o plnení povinností oprávnenej osoby 2 246 €
2015-03-17 Univerzita Komenského v Bratislave - Právnická fakulta UK Zmluva o poskytnutí peňažného daru 300 €
2023-10-17 Ekonomická univerzita v Bratislave Zmluva o poskytovaní právnych služieb 90 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ján Kutan
Od 2022-01-18
MJ
Konateľ
Mgr. Ján Kutan
Od 2009-01-01
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Dorota Ďurianová
Od 2022-01-18
Do 2025-06-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Dorota Ďurianová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-16 2022-01-17
Mgr. Ján Kutan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-16 2022-01-17
JUDr. Dorota Ďurianová Konateľ 2018-05-01 2025-06-12
JUDr. Dorota Ďurianová Konateľ 2018-05-01 2025-05-26
Mgr. Ján Kutan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-15 2018-06-15
Mgr. Zuzana Valkovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-15 2017-02-27
Mgr. Zuzana Valkovičová Konateľ 2014-01-01 2017-02-01
Mgr. Zuzana Valkovičová Konateľ 2014-01-01 2017-02-27
Mgr. Ján Kutan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-01-01 2014-01-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Kutan
od 2017-03-30
Ján Kutan
od 2017-01-31 · do 2017-03-30
Zuzana Valkovičová
od 2017-01-31 · do 2017-03-30
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KUTAN & PARTNERS s. r. o.RPO
Sídlo
Štúrova 4
Vznik
2009-01-01 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36861308RPO
DIČ
2022737431FS
IČ DPH
SK2022737431 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0402000000004401217153FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36861308/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36861308/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36861308",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.