SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Advokátska kancelária JUDr. ŠKERDA, s.r.o
- IČO36858501
- DIČ2022618400
- IČ DPHSK2022618400
- NACE6910 · Právne činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Dolný Kubín, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
236k €
↘ -7.0% YoY
EBITDA · 2024
63k €
Čistý zisk · 2024
31k €
Aktíva spolu
832k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 350 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
17 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 236k € | 63k € | 31k € | 832k € | RUZ závierka |
| 2023 | 254k € | 105k € | 57k € | 801k € | RUZ závierka |
| 2022 | 262k € | 107k € | 73k € | 777k € | RUZ závierka |
| 2021 | 225k € | 90k € | 56k € | 680k € | RUZ závierka |
| 2020 | 226k € | 104k € | 67k € | 624k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 236 tis. € | 254 tis. € | 262 tis. € | 225 tis. € | 226 tis. € | 231 tis. € |
| EBITDA | 63 tis. € | 105 tis. € | 107 tis. € | 90 tis. € | 104 tis. € | 122 tis. € |
| EBITDA marža | 26.8 % | 41.5 % | 40.8 % | 39.8 % | 45.8 % | 52.8 % |
| Čistý zisk | 31 tis. € | 57 tis. € | 73 tis. € | 56 tis. € | 67 tis. € | 77 tis. € |
| Aktíva spolu | 832 tis. € | 801 tis. € | 777 tis. € | 680 tis. € | 624 tis. € | 576 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Alica Kusá
JA
Konateľ
JUDr. Alica Kusá
MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Filip Vajda
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Filip Vajda | Konateľ | 2022-10-01 | — |
| JUDr. Ivan Škerda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-10-02 | — |
| JUDr. Ivan Škerda | Konateľ | 2008-06-06 | — |
| JUDr. Jozef Škerda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-11 | 2024-07-11 |
| JUDr. Jozef Škerda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-10-02 | 2022-10-10 |
| JUDr. Ivan Škerda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-07-28 | 2021-10-01 |
| JUDr. Ivan Škerda | Konateľ | 2008-06-06 | 2020-07-27 |
| JUDr. Ivan Škerda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-06 | 2020-07-27 |
| JUDr. Jozef Škerda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-06 | 2021-10-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Advokátska kancelária JUDr. ŠKERDA, s.r.oRPO
Sídlo
Radlinského 1727/49
Vznik
2008-06-06 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36858501RPO
DIČ
2022618400FS
IČ DPH
SK2022618400 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
IBAN
SK8902000000002465185251FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-07-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | D O H O D A číslo: 18/20/054/26 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z o službách zamestnanosti a o zmene a d | 6 327 € |
| 2014-08-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania prec. miest v rámci NP XXI/B " Podpora vytvárania pracovných miest- 3 | 5 711 € |
| 2013-07-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda č. 6/§50/PS/2013 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ | 5 075 € |
| 2022-11-25 | Stredná odborná škola polytechnická, Jelšavská 404, Dolný Kubín | Dohoda o výkone činnosti oprávnenej osoby pre partnera verejného sektora | 350 € |
| 2023-05-02 | Mesto Dolný Kubín | Dohoda o umiestnení bezpečnostnej kamery na budove | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Advokátska kancelária JUDr. ŠKERDA, s.r.o nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36858501/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36858501/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36858501", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →