🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Rakovec nad Ondavou · SK
D.K. AGRO, spol. s r.o.
IČO36853453DIČ2022482451IČ DPHSK2022482451NACE0111 · Pestov.obilnínEST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
783k €
↘ -8.4% YoY
EBITDA · 2025
39k €
Čistý zisk · 2025
5 366 €
Aktíva spolu
901k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 42k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
95
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
D.K. AGRO, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 783k € | 39k € | 5 366 € | 901k € | RUZ závierka |
| 2024 | 854k € | 59k € | 5 120 € | 875k € | RUZ závierka |
| 2023 | 701k € | 53k € | 65 € | 902k € | RUZ závierka |
| 2022 | 918k € | 89k € | 22k € | 855k € | RUZ závierka |
| 2021 | 588k € | 91k € | 5 840 € | 655k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 783 tis. € | 854 tis. € | 701 tis. € | 918 tis. € | 588 tis. € | 638 tis. € |
| EBITDA | 39 tis. € | 59 tis. € | 53 tis. € | 89 tis. € | 91 tis. € | 165 tis. € |
| EBITDA marža | 4.9 % | 6.9 % | 7.5 % | 9.7 % | 15.5 % | 25.9 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 5 tis. € | 65 € | 22 tis. € | 6 tis. € | 65 tis. € |
| Aktíva spolu | 901 tis. € | 875 tis. € | 902 tis. € | 855 tis. € | 655 tis. € | 607 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-09-03 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. KE02697 | 186k € |
| — | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE01014 | 37k € |
| 2023-11-21 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2023/00131 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 11k € |
| 2019-12-10 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.48178/2019/710 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe v znení Dodatku č.1 | 11k € |
| 2022-11-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2022/00271 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 10k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Krnáč
ID
Konateľ
Ing. Dušan Krnáč
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Krnáč
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
D.K. AGRO, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Rakovec nad Ondavou 285
Vznik
2007-11-16 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36853453RPO
DIČ
2022482451FS
IČ DPH
SK2022482451 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Košický kraj
Obec
Rakovec nad Ondavou
Krajina
SK
IBAN
SK3675000000004034892199FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36853453/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36853453/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36853453", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.