AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 ZLH Plus, a.s.

  • IČO36853151
  • DIČ2022487621
  • IČ DPHSK2022487621
  • NACE2451 · Odlievanie železa

Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Hronec, SK. Pôsobí v odvetví Odlievanie železa, 9 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 66/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 26.69 mil. € Zisk -2.16 mil. €
Zamestnanci 150–199 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
26.69mil. €
↘ -29.7% YoY
EBITDA · 2024
-407k €
Čistý zisk · 2024
-2.16mil. €
Aktíva spolu
21.55mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
9
Σ 700k €
EU projekty
2
Σ 2.17 mil. €
Kredit
C· 66/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
66 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 14M 28M 42M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 26.69 mil. € -407k € -2.16 mil. € 21.55 mil. € RUZ závierka
2023 37.94 mil. € 1.7 mil. € 283k € 22.35 mil. € RUZ závierka
2022 36.73 mil. € 1.41 mil. € 191k € 22.36 mil. € RUZ závierka
2021 26.15 mil. € 1.43 mil. € 344k € 18.62 mil. € RUZ závierka
2020 22.04 mil. € 1.12 mil. € 164k € 16.07 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby26.69 M €37.94 M €36.73 M €26.15 M €22.04 M €22.24 M €
EBITDA-407 tis. €1.70 M €1.41 M €1.43 M €1.12 M €1.61 M €
EBITDA marža-1.5 %4.5 %3.8 %5.5 %5.1 %7.3 %
Čistý zisk-2.16 M €283 tis. €191 tis. €344 tis. €164 tis. €526 tis. €
Aktíva spolu21.55 M €22.35 M €22.36 M €18.62 M €16.07 M €15.41 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Predseda predstavenstva
Ing. Peter Štibrányi
Od 2025-09-05
IZ
Člen predstavenstva
Ing. Zuzana Kováčiková
Od 2025-09-05
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Miroslav Stankovič
Od 2025-06-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michaela Ikrényi Lazarová, MBA Člen dozorného orgánu 2024-02-01
Ing. Alexej Beljajev Člen dozorného orgánu 2023-10-18
Ing. Miroslav Betík Podpredseda predstavenstva 2023-06-08
Ing. Peter Štibrányi Člen predstavenstva 2024-08-16 2025-09-19
Ing. Peter Štibrányi Člen predstavenstva 2024-08-16 2025-09-04
Ing. Michal Petríček Predseda predstavenstva 2023-10-18 2025-09-19
Ing. Michal Petríček Predseda predstavenstva 2023-10-18 2025-09-04
Ing. Roman Červeň Člen predstavenstva 2023-10-18 2024-08-15
Ing. Roman Červeň Člen predstavenstva 2023-10-18 2024-08-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Michaela Ikrényi Lazarová
od 2024-07-03
Yveta Lazarová
od 2024-07-03
Alexej Beljajev
od 2020-03-31
MIchal Lazar
od 2020-03-31 · do 2024-07-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ZLH Plus, a.s.RPO
Sídlo
Zlievarenská 533
Vznik
2007-11-14 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36853151RPO
DIČ
2022487621FS
IČ DPH
SK2022487621 · aktívneFS
NACE
2451 · Odlievanie železa
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Hronec
Krajina
SK
IBAN
SK3402000000003986524153FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 700k € celková hodnota 2025-03-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-03 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC421-2018-46/AIT9 688k €
2022-05-27 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 344k €
2021-08-12 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC421-2018-46/AYB7 339k €
2019-07-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Brezno Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na realizáciu Regionálneho pilotného projektu 192k €
2024-08-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Brezno Dohoda – Zručnosti zamestnancov – v zmysle schémy DM a mimo schémy 15k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZLH Plus, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36853151/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36853151/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36853151",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →