SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Lansky, Ganzger, Jacko & Partner, s. r. o.

  • IČO36851710
  • DIČ2022474927
  • IČ DPHSK2022474927
  • NACE6910 · Právne činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 87/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.05mil. €
EBITDA · 2024
125k €
Čistý zisk · 2024
87k €
Aktíva spolu
772k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 5 059 €
Kredit
A· 87/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 4 691 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 71 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 380k 761k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.05 mil. € 125k € 87k € 772k € RUZ závierka
2023 0 € 0 € RUZ závierka
2022 886k € 121k € 92k € 771k € RUZ závierka
2021 948k € 175k € 155k € 637k € RUZ závierka
2020 656k € -210k € -227k € 674k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.05 M €886 tis. €948 tis. €656 tis. €879 tis. €
EBITDA125 tis. €121 tis. €175 tis. €-210 tis. €-21 tis. €
EBITDA marža11.9 %13.6 %18.5 %-32 %-2.3 %
Čistý zisk87 tis. €0 €92 tis. €155 tis. €-227 tis. €-34 tis. €
Aktíva spolu772 tis. €0 €771 tis. €637 tis. €674 tis. €626 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dr. Gabriel Lansky
Od 2022-03-11
DG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dr. Gerald Ganzger
Od 2022-03-11
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Martin Jacko
Od 2022-03-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Martin Jacko Konateľ 2015-09-30
Dr. Gabriel Lansky Konateľ 2007-10-31
Dr. Gerald Ganzger Konateľ 2007-10-31
JUDr. Martin Jacko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-28 2022-03-10
Mgr. Štefan Holý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-08-07 2019-07-24
Mgr. Štefan Holý Konateľ 2009-06-04 2019-06-27
Mgr. Štefan Holý Konateľ 2009-06-04 2019-07-24
Dr. Gerald Ganzger Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-01 2022-03-10
Dr. Gabriel Lansky Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-31 2022-03-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Jacko
od 2023-02-03
Gerald Ganzger
od 2022-08-02
Gabriel Lansky
od 2017-04-20
Martin Jacko
od 2022-08-02 · do 2023-02-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Lansky, Ganzger, Jacko & Partner, s. r. o.RPO
Sídlo
Dvořákovo nábrežie 4
Vznik
2007-10-31 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36851710RPO
DIČ
2022474927FS
IČ DPH
SK2022474927 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK5483300000002702112698FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 5 059 € celková hodnota 2026-03-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-07-01 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 4 927 €
2023-06-23 Mestská časť Bratislava-Petržalka Poskytovanie právnych služieb (súdne konania) 132 €
2026-03-31 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lansky, Ganzger, Jacko & Partner, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2018-10-26
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Bridgeport s.r.o., so sídlom Račianska 1523/71, 831 02 Bratislava, IČO: 44 868 944, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Lansky, Ganzger & Partner Rechtsanwälte, spol. s.r.o., so sídlom Dvořákovo nábrežie 8A, 811 02 Bratislava, IČO: 36 851 710,
bankruptcy
2018-10-05
P R E D V O L A N I E Na všetkých podaniach v tejto veci uveďte STRANY / ZÁSTUPCU NA POJEDNÁVANIE spisovú značku: 37K/64/2018 (s poučením o procesných právach a povinnostiach) Okresný súd Bratislava I V právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Bridgeport s.r.o., so sídlom Račianska 1523/71, 831 02 Bratislava, IČO: 44 868 944, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Lansky, Ganzger & Partner Rechtsa
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36851710/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36851710/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36851710",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →