SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MoVeEr s. r. o.
- IČO36850705
- DIČ2022491603
- IČ DPHSK2022491603
- NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Zemplínska Nová Ves - Úpor, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.63mil. €
↘ -28.2% YoY
EBITDA · 2024
84k €
Čistý zisk · 2024
1 007 €
Aktíva spolu
2.65mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 21k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
86 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.63 mil. € | 84k € | 1 007 € | 2.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.28 mil. € | 125k € | 6 339 € | 2.76 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.08 mil. € | 138k € | 16k € | 2.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.68 mil. € | 129k € | 11k € | 2.59 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.8 mil. € | 28k € | 12k € | 2.15 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.63 M € | 2.28 M € | 2.08 M € | 1.68 M € | 1.80 M € | 2.79 M € |
| EBITDA | 84 tis. € | 125 tis. € | 138 tis. € | 129 tis. € | 28 tis. € | 243 tis. € |
| EBITDA marža | 5.1 % | 5.5 % | 6.6 % | 7.7 % | 1.5 % | 8.7 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 6 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 140 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.65 M € | 2.76 M € | 2.56 M € | 2.59 M € | 2.15 M € | 2.04 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erika Vargová
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Monika Kristeľová
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Veronika Lazoríková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Erika Vargová | Konateľ | 2019-06-18 | — |
| Ing. Veronika Lazoríková | Konateľ | 2011-07-18 | — |
| Monika Kristeľová | Konateľ | 2007-10-25 | — |
| Erika Vargová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-07-25 | 2022-07-13 |
| Ing. Veronika Lazoríková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-07-25 | 2022-05-19 |
| Monika Kristeľová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-02-10 | 2022-07-13 |
| Veronika Vargová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-08-02 | 2019-07-24 |
| Veronika Vargová | Konateľ | 2011-07-18 | 2019-07-24 |
| Monika Vargová | Konateľ | 2007-10-25 | 2015-02-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MoVeEr s. r. o.RPO
Sídlo
Hlavná 5
Vznik
2007-10-25 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36850705RPO
DIČ
2022491603FS
IČ DPH
SK2022491603 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Košický kraj
Obec
Zemplínska Nová Ves - Úpor
Krajina
SK
IBAN
SK2602000000002380050358FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-03 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2022/01051 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 10k € |
| 2021-12-13 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2021/00892 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 4 165 € |
| 2023-02-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 691 € |
| 2020-11-23 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 42576/2020/710 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe v znení dodatku č.2 | 2 780 € |
| 2022-10-20 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2022/02769 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 1 578 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MoVeEr s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36850705/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36850705/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36850705", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →