🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Púchov · SK

DIPLOMATIC, s.r.o.

IČO36850179DIČ2022484035IČ DPHSK2022484035NACE4100EST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 43 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.02mil. €
↘ -16.7% YoY
EBITDA · 2024
45k €
Čistý zisk · 2024
6 973 €
Aktíva spolu
469k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 203k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 43 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DIPLOMATIC, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.02 mil. € 45k € 6 973 € 469k € RUZ závierka
2023 1.23 mil. € 26k € 175 € 509k € RUZ závierka
2022 3.23 mil. € 212k € 142k € 589k € RUZ závierka
2021 1.86 mil. € 230k € 166k € 493k € RUZ závierka
2020 1.66 mil. € 447k € 387k € 594k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.02 M €1.23 M €3.23 M €1.86 M €1.66 M €815 tis. €
EBITDA45 tis. €26 tis. €212 tis. €230 tis. €447 tis. €-54 tis. €
EBITDA marža4.4 %2.1 %6.6 %12.3 %26.8 %-6.6 %
Čistý zisk7 tis. €175 €142 tis. €166 tis. €387 tis. €-71 tis. €
Aktíva spolu469 tis. €509 tis. €589 tis. €493 tis. €594 tis. €435 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 203k € celková hodnota 2025-11-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-20 Národný ústav detských chorôb Rámcová zmluva o dielo 195k €
2024-09-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 7 911 €
2025-11-04 Stredná odborná škola stavebná Zmluva o zabezpečení praktického vyučovania v šk. roku 2025/2026 (formou individuálneho odborného výcviku žiakov) č. 138/2025 0 €
2018-08-21 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Viačeslav Stružak
Od 2021-12-08
VS
Konateľ
Viačeslav Stružak
Od 2007-10-24
VP
Konateľ
Volodymyr Plyska
Od 2017-03-01
Do 2017-03-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Volodymyr Plyska Konateľ 2016-05-14 2017-02-28
Volodymyr Plyska Konateľ 2016-05-14 2017-02-28
Viačeslav Stružak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-24 2021-12-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Viačeslav Stružak
od 2019-09-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DIPLOMATIC, s.r.o.RPO
Sídlo
Novonosická 3
Vznik
2007-10-24 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36850179RPO
DIČ
2022484035FS
IČ DPH
SK2022484035 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Púchov
Krajina
SK
IBAN
SK1802000000002385910951FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36850179/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36850179/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36850179",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.