SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGRI-SERVIS, s.r.o.

  • IČO36849685
  • DIČ2022472023
  • IČ DPHSK2022472023
  • NACE7731 · Prenájom poľn.strojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Tovarníky, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom poľn.strojov, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 772k € Zisk -11k €
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
772k €
↗ +31.6% YoY
EBITDA · 2024
39k €
Čistý zisk · 2024
-11k €
Aktíva spolu
1.07mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
5
Σ 505k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 280k 561k 849k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 772k € 39k € -11k € 1.07 mil. € RUZ závierka
2023 587k € 20k € -28k € 1.11 mil. € RUZ závierka
2022 555k € 112k € 26k € 956k € RUZ závierka
2021 345k € 100k € -3 761 € 1.11 mil. € RUZ závierka
2020 536k € 163k € 49k € 950k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby772 tis. €587 tis. €555 tis. €345 tis. €536 tis. €762 tis. €
EBITDA39 tis. €20 tis. €112 tis. €100 tis. €163 tis. €107 tis. €
EBITDA marža5.1 %3.5 %20.2 %28.9 %30.4 %14.1 %
Čistý zisk-11 tis. €-28 tis. €26 tis. €-4 tis. €49 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu1.07 M €1.11 M €956 tis. €1.11 M €950 tis. €1.15 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Konateľ
Mário Benka
Od 2025-11-11
SB
Konateľ
Sebastián Benka
Od 2025-11-11
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Branislav Benka
Od 2022-11-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Branislav Benka Konateľ 2007-10-20
Ing. Branislav Benka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-29 2022-11-21
Ing. Branislav Benka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-20 2010-04-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Branislav Benka
od 2017-10-30
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGRI-SERVIS, s.r.o.RPO
Sídlo
Okružná 79/48
Vznik
2007-10-20 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36849685RPO
DIČ
2022472023FS
IČ DPH
SK2022472023 · aktívneFS
NACE
7731 · Prenájom poľn.strojov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Tovarníky
Krajina
SK
IBAN
SK6409000000005207433666FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 505k € celková hodnota 2026-04-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-01-30 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK Kúpna zmluva 192k €
2025-05-14 Obec Župkov Kúpna zmluva uzavretá podľa § 409 zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov a podľa zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní 170k €
2019-08-14 Mesto Snina - Mestský úrad Kúpna zmluva 141k €
2017-11-29 Obec Tvrdomestice Kúpna zmluva 87k €
2017-11-29 Obec Lúčnica nad Zitavou Kúpna zmluva 86k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRI-SERVIS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36849685/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36849685/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36849685",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →