SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Metalclean s.r.o.

  • IČO36845001
  • DIČ2022466809
  • IČ DPHSK2022466809
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Nová Baňa, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 316k € Zisk 34k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
316k €
↘ -18.4% YoY
EBITDA · 2024
68k €
Čistý zisk · 2024
34k €
Aktíva spolu
349k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 177k 354k 536k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 316k € 68k € 34k € 349k € RUZ závierka
2023 387k € 91k € 53k € 335k € RUZ závierka
2022 488k € 86k € 55k € 298k € RUZ závierka
2021 476k € 83k € 43k € 364k € RUZ závierka
2020 334k € 25k € 17k € 315k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby316 tis. €387 tis. €488 tis. €476 tis. €334 tis. €1.42 M €
EBITDA68 tis. €91 tis. €86 tis. €83 tis. €25 tis. €36 tis. €
EBITDA marža21.5 %23.4 %17.7 %17.5 %7.5 %2.6 %
Čistý zisk34 tis. €53 tis. €55 tis. €43 tis. €17 tis. €26 tis. €
Aktíva spolu349 tis. €335 tis. €298 tis. €364 tis. €315 tis. €202 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Forgáč
Od 2023-01-12
PF
Konateľ
Peter Forgáč
Od 2022-12-19
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Sedliak
Od 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Sedliak Konateľ 2015-11-23
András Deák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-03-11 2020-08-25
András Deák Konateľ 2016-03-02 2020-08-25
András Deák Konateľ 2016-03-02 2020-07-29
Jozef Sedliak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-01-29 2022-05-22
Ivan Dirnfeld Konateľ 2013-07-08 2016-01-28
Ivan Dirnfeld Konateľ 2013-07-08 2015-11-23
Richard Toman Konateľ 2013-07-08 2013-10-10
Richard Toman Konateľ 2013-07-08 2013-10-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Metalclean s.r.o.RPO
Sídlo
Nábrežná 1828/23
Vznik
2007-10-09 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36845001RPO
DIČ
2022466809FS
IČ DPH
SK2022466809 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Nová Baňa
Krajina
SK
IBAN
SK2575000000004018539555FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu "Pracuj, zmeň svoj život" - Aktivita č. 3 Podpora zamestnávania UoZ - Opatrenie č. 2 podľa § 54 ods. 1 písm. d) zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti a o 5 930 €
2020-05-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Metalclean s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36845001/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36845001/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36845001",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →