🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · SK

ATRIO PLUS, s.r.o.

IČO36844781DIČ2022456106IČ DPHSK2022456106NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
420k €
↗ +4.7% YoY
EBITDA · 2024
143k €
Čistý zisk · 2024
92k €
Aktíva spolu
459k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
18
Σ 708k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ATRIO PLUS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 155k 309k 468k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 420k € 143k € 92k € 459k € RUZ závierka
2023 401k € 82k € 59k € 451k € RUZ závierka
2022 403k € 124k € 94k € 391k € RUZ závierka
2021 426k € 130k € 98k € 332k € RUZ závierka
2020 298k € 78k € 62k € 219k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby420 tis. €401 tis. €403 tis. €426 tis. €298 tis. €271 tis. €
EBITDA143 tis. €82 tis. €124 tis. €130 tis. €78 tis. €43 tis. €
EBITDA marža33.9 %20.4 %30.7 %30.5 %26.1 %15.9 %
Čistý zisk92 tis. €59 tis. €94 tis. €98 tis. €62 tis. €30 tis. €
Aktíva spolu459 tis. €451 tis. €391 tis. €332 tis. €219 tis. €157 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
18 zmlúv 708k € celková hodnota 2025-12-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-01-31 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN Rámcová dohoda 89k €
2025-12-30 Univerzitná nemocnica Martin Kúpna zmluva č.1022/2025 86k €
2023-04-19 Univerzitná nemocnica Martin Kúpna zmluva č.153/2023 84k €
2024-04-29 Univerzitná nemocnica Martin Kúpna zmluva č. 270/2024 84k €
2022-04-25 Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná Nemocnica Rámcová dohoda 70k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Karol Považan
Od 2023-03-28
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Renáta Považanová
Od 2023-03-28
IK
Konateľ
Ing. Karol Považan
Od 2007-10-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Renáta Považanová Konateľ 2007-10-09
Ing. Karol Považan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-09 2023-03-27
Ing. Renáta Považanová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-09 2023-03-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Karol Považan
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Renáta Považanová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ATRIO PLUS, s.r.o.RPO
Sídlo
J. Gramantíka 19A
Vznik
2007-10-09 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36844781RPO
DIČ
2022456106FS
IČ DPH
SK2022456106 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
SK0809000000005039805773FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36844781/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36844781/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36844781",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.