🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Kravany · SK
2-morrow, s.r.o.
IČO36839523DIČ2022457635IČ DPHSK2022457635NACE6310EST.2007 · 19r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · A · 82/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Daňové nedoplatky · 396 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 82/100
A
82/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
125k €
↗ +54.5% YoY
EBITDA · 2024
25k €
Čistý zisk · 2024
-523 €
Aktíva spolu
146k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
4
Σ 0 €
Kredit
A· 82/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 285 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
396 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
70
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
2-morrow, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 125k € | 25k € | -523 € | 146k € | RUZ závierka |
| 2023 | 81k € | 33k € | 18k € | 155k € | RUZ závierka |
| 2022 | 115k € | -1 645 € | -2 289 € | 112k € | RUZ závierka |
| 2021 | 75k € | 13k € | 9 958 € | 80k € | RUZ závierka |
| 2020 | 51k € | 14k € | 9 755 € | 90k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 125 tis. € | 81 tis. € | 115 tis. € | 75 tis. € | 51 tis. € | 60 tis. € |
| EBITDA | 25 tis. € | 33 tis. € | -2 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 19.7 % | 41.3 % | -1.4 % | 17.1 % | 27.1 % | 15.6 % |
| Čistý zisk | -523 € | 18 tis. € | -2 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | -534 € |
| Aktíva spolu | 146 tis. € | 155 tis. € | 112 tis. € | 80 tis. € | 90 tis. € | 101 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-21 | TRANSPETROL, a. s. | Servisná zmluva | 12k € |
| 2019-12-18 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Objednávka - SMS brána | 4 980 € |
| 2025-08-25 | Popradská energetická spoločnosť, s.r.o. | Dodatok č. 3 k Zmluve o spracúvaní osobných údajov pre poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií | 0 € |
| 2024-07-22 | Popradská energetická spoločnosť, s.r.o. | Dodatok č. 2 k Zmluve o spracúvaní osobných údajov pre poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií | 0 € |
| 2022-12-12 | Obec Beluša | Zmluva o spolupráci , ev. č. 2022/00317063-2 | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Šimko
MŠ
Konateľ
Miroslav Šimko
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Šimko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Terézia Šimková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-09-27 | 2016-08-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Šimko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
2-morrow, s.r.o.RPO
Sídlo
113
Vznik
2007-09-27 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36839523RPO
DIČ
2022457635FS
IČ DPH
SK2022457635 · aktívneFS
NACE
6310
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kravany
Krajina
SK
IBAN
SK1483300000002603184282FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36839523/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36839523/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36839523", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.