SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 G & Partners, s.r.o.

  • IČO36839264
  • DIČ2022453400
  • IČ DPHSK2022453400
  • NACE6290

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
248k €
↘ -4.5% YoY
EBITDA · 2024
51k €
Čistý zisk · 2024
6 195 €
Aktíva spolu
198k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 2 250 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 18 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 95k 190k 288k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 248k € 51k € 6 195 € 198k € RUZ závierka
2023 259k € 46k € -623 € 245k € RUZ závierka
2022 262k € 43k € -1 008 € 282k € RUZ závierka
2021 73k € 16k € -11k € 315k € RUZ závierka
2020 82k € 6 662 € -5 163 € 165k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby248 tis. €259 tis. €262 tis. €73 tis. €82 tis. €92 tis. €
EBITDA51 tis. €46 tis. €43 tis. €16 tis. €7 tis. €2 tis. €
EBITDA marža20.5 %17.8 %16.3 %21.3 %8.1 %2.4 %
Čistý zisk6 tis. €-623 €-1 tis. €-11 tis. €-5 tis. €-11 tis. €
Aktíva spolu198 tis. €245 tis. €282 tis. €315 tis. €165 tis. €164 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mgr. Boris Géci
Od 2025-02-04
IM
Konateľ
Ing., Mgr. Boris Géci
Od 2007-09-27
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mgr. Boris Géci
Od 2021-03-26
Do 2025-02-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Mgr. Boris Géci Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-09-15 2021-03-25
Boris Géci Konateľ 2007-09-27 2015-09-14
Boris Géci Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-27 2015-09-14
Ing. Mgr. Boris Géci Konateľ 2007-09-27 2025-02-03
Ing. Mgr. Boris Géci Konateľ 2007-09-27 2021-03-25
Mgr. Jana Dzuriková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-27 2015-09-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Boris Géci
od 2024-09-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
G & Partners, s.r.o.RPO
Sídlo
Mudroňova 29
Vznik
2007-09-27 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36839264RPO
DIČ
2022453400FS
IČ DPH
SK2022453400 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK2402000000004535310951FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 2 250 € celková hodnota 2025-02-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-04-18 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o dielo 42k €
2018-04-13 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina Zmluva o dielo č. 070/1/2018/16 9 850 €
2018-05-16 Katolícka univerzita v Ružomberku Zmluva o dielo 8 890 €
2020-07-01 Úrad jadrového dozoru SR Zmluva uzavretá podľa §269 ods.2a §536 a nasl.zákona č.513/1991 Zb. obchodný zákonník v znení neskorších predpisov § 65 a nasl. zákona č. 185/2015 Z.z. Autorský zákon v znení neskorších predpisov 4 788 €
2014-01-31 Úrad jadrového dozoru SR Zmluva o dielo 4 788 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
G & Partners, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36839264/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36839264/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36839264",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →