AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 PM SYSTEMS, a. s.

  • IČO36839248
  • DIČ2022453334
  • IČ DPHSK2022453334
  • NACE6290

Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Liptovské Sliače, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 260k € Zisk 101k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
260k €
↘ -15.2% YoY
EBITDA · 2025
158k €
Čistý zisk · 2025
101k €
Aktíva spolu
692k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
5
Σ 1.04 mil. €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 394k 788k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 260k € 158k € 101k € 692k € RUZ závierka
2024 306k € 54k € -44k € 777k € RUZ závierka
2023 1.09 mil. € 228k € 48k € 973k € RUZ závierka
2022 615k € 145k € -44k € 1.02 mil. € RUZ závierka
2021 676k € 187k € 6 654 € 985k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby260 tis. €306 tis. €1.09 M €615 tis. €676 tis. €969 tis. €
EBITDA158 tis. €54 tis. €228 tis. €145 tis. €187 tis. €128 tis. €
EBITDA marža60.8 %17.7 %21 %23.5 %27.7 %13.2 %
Čistý zisk101 tis. €-44 tis. €48 tis. €-44 tis. €7 tis. €63 €
Aktíva spolu692 tis. €777 tis. €973 tis. €1.02 M €985 tis. €902 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ján Hrompa
Od 2025-09-01
IM
Predseda predstavenstva
Ing. Martin Sameliak
Od 2025-09-01
IP
Člen dozorného orgánu
Ivan Pilčík
Od 2025-09-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marianna Machová Člen dozorného orgánu 2021-01-30
Ing. Pavol Štefanka Člen dozorného orgánu 2007-09-27 2021-02-24
Ing. Pavol Štefanka Člen dozorného orgánu 2007-09-27 2021-01-29
Ing. Štefan Šajtoš Člen dozorného orgánu 2007-09-27 2025-09-01
Ing. Štefan Šajtoš Člen dozorného orgánu 2007-09-27 2025-09-23
Ivan Pilčík predseda 2007-09-27 2025-09-23
Ivan Pilčík predseda 2007-09-27 2025-09-01
Ivan Pilčík predseda 2007-09-27 2008-12-19
Mgr. Adriana Šajtošová Člen dozorného orgánu 2007-09-27 2025-09-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Sameliak
od 2017-06-29
Jana Kaprinayová
od 2017-06-29 · do 2025-10-10
Eva Ružičková
od 2017-06-29 · do 2025-10-10
Jana Kaprinayová
od 2017-01-31 · do 2017-06-29
Eva Ružičková
od 2017-01-31 · do 2017-06-29
Martin Sameliak
od 2017-01-31 · do 2017-06-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PM SYSTEMS, a. s.RPO
Sídlo
Školská ulica 926/1
Vznik
2007-09-27 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36839248RPO
DIČ
2022453334FS
IČ DPH
SK2022453334 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovské Sliače
Krajina
SK
IBAN
SK8609000000005050961988FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 1.04 mil. € celková hodnota 2025-02-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-10-29 Ministerstvo životného prostredia SR KÚPNA ZMLUVA 932k €
2012-02-15 Žilinská univerzita v Žiline KÚPNA ZMLUVA č. kupujúceho 7-013-2011A = OVO 170k €
2019-01-11 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 086ZA260032 169k €
2012-02-15 Žilinská univerzita v Žiline KÚPNA ZMLUVA č. kupujúceho 7-013-2011B = OVO 159k €
2018-08-14 Mesto Poltár Kúpna zmluva 124k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PM SYSTEMS, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36839248/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36839248/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36839248",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →