SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LAVISI, s.r.o.

  • IČO36838829
  • DIČ2022459626
  • IČ DPHSK2022459626
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Tešedíkovo, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.86mil. €
↘ -5.1% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
-14k €
Aktíva spolu
735k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 70 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 815k 2M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.86 mil. € 31k € -14k € 735k € RUZ závierka
2023 1.95 mil. € 70k € 26k € 913k € RUZ závierka
2022 2.24 mil. € 83k € 28k € 916k € RUZ závierka
2021 2 mil. € 96k € 30k € 952k € RUZ závierka
2020 2.05 mil. € 117k € 49k € 839k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.86 M €1.95 M €2.24 M €2.00 M €2.05 M €1.83 M €
EBITDA31 tis. €70 tis. €83 tis. €96 tis. €117 tis. €79 tis. €
EBITDA marža1.7 %3.6 %3.7 %4.8 %5.7 %4.3 %
Čistý zisk-14 tis. €26 tis. €28 tis. €30 tis. €49 tis. €21 tis. €
Aktíva spolu735 tis. €913 tis. €916 tis. €952 tis. €839 tis. €675 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Viktor Barczi
Od 2022-09-15
KZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Ziliziová
Od 2022-05-18
SK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Silvia Keszegová
Od 2022-05-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Viktor Barczi Konateľ 2007-10-11
Katarína Ziliziová Konateľ 2007-09-26
Silvia Keszegová Konateľ 2007-09-26
Viktor Barczi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-06 2022-09-14
Katarína Ziliziová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-26 2022-05-17
Silvia Keszegová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-26 2022-05-17
Viktor Barczi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-26 2007-11-05
Viktor Barczi Konateľ 2007-09-26 2007-11-05
Viktor Barczi Konateľ 2007-09-26 2007-10-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LAVISI, s.r.o.RPO
Sídlo
539
Vznik
2007-09-26 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36838829RPO
DIČ
2022459626FS
IČ DPH
SK2022459626 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Tešedíkovo
Krajina
SK
IBAN
SK2309000000005178503572FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-10-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-04-26 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky D O H O D A č. 7/§50a/PS/2013/ŠA o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami 9 120 €
2024-10-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda – NP Finančné stimuly – Prax pre mladých 0 €
2020-05-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A 0 €
2016-09-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky DOHODA číslo 139-001/§51/2016 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci národného projektu „Absolventská prax štartuje zamestnanie“ 0 €
2013-06-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky D O D A T O K č. 1/2013 k dohode č. 7/§50a/PS/2013/ŠAo poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LAVISI, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36838829/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36838829/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36838829",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →