SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JARA s.r.o. v konkurze v konkurze
- IČO36829170
- DIČ2022450331
- NACE4771 · Maloobchod s odevmi
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s odevmi, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2021
241k €
Zisk -160k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2021
241k €
↘ -29.4% YoY
EBITDA · 2021
-158k €
Čistý zisk · 2021
-160k €
Aktíva spolu
22k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 3 422 €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
7 452 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 241k € | -158k € | -160k € | 22k € | RUZ závierka |
| 2020 | 341k € | -13k € | -17k € | 125k € | RUZ závierka |
| 2019 | 709k € | 2 742 € | -3 980 € | 172k € | RUZ závierka |
| 2018 | 733k € | 96 € | -7 478 € | 155k € | RUZ závierka |
| 2017 | 850k € | 5 771 € | -7 952 € | 178k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 241 tis. € | 341 tis. € | 709 tis. € | 733 tis. € | 850 tis. € | 975 tis. € |
| EBITDA | -158 tis. € | -13 tis. € | 3 tis. € | 96 € | 6 tis. € | 51 tis. € |
| EBITDA marža | -65.5 % | -4 % | 0.4 % | 0 % | 0.7 % | 5.3 % |
| Čistý zisk | -160 tis. € | -17 tis. € | -4 tis. € | -7 tis. € | -8 tis. € | 28 tis. € |
| Aktíva spolu | 22 tis. € | 125 tis. € | 172 tis. € | 155 tis. € | 178 tis. € | 182 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RJ
Konateľ
RNDr. Jarmila Smatanová
RJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Jarmila Smatanová
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
JARA s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
Rozkvet 2063/178
Vznik
2007-09-07 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36829170RPO
DIČ
2022450331FS
NACE
4771 · Maloobchod s odevmi
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-01-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle § 558 Občianského zákonníka | 4 955 € |
| 2020-10-09 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 4 518 € |
| 2021-05-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 3 422 € |
| 2019-10-01 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle § 558 Občianského zákonníka | 2 998 € |
| 2019-03-05 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle § 558 Občianského zákonníka | 2 986 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JARA s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2022-10-27
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu JARA, s. r. o. so sídlom Rozkvet 2063/178, 017 01 Považská Bystrica, IČO 36 829 170, ktorého správcom je JUDr. Martina Poláčková so sídlom kancelárie Švermova 23, 911 01 Trenčín, značka správcu S1691, na určenie paušálnej odmeny za výkon funkcie do konania prvej schôdze veriteľov takto
bankruptcy
2022-05-03
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - dlžníka obchodnej spoločnosti
JARA, s. r. o. so sídlom Rozkvet 2063/178, 017 01 Považská Bystrica, IČO 36 829 170, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka obchodnú spoločnosť JARA, s. r. o. so sídlom Rozkvet 2063/178, 017 01 Považská Bystrica, IČO 36 829 170, takto
bankruptcy
2022-04-05
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - dlžníka obchodnej spoločnosti
JARA, s. r. o. so sídlom Rozkvet 2063/178, 017 01 Považská Bystrica, IČO 36 829 170 o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka obchodnej spoločnosti JARA, s. r. o. so sídlom Rozkvet 2063/178, 017 01 Považská Bystrica, IČO 36 829 170, takto
bankruptcy
2022-03-25
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - dlžníka obchodnej spoločnosti
JARA, s. r. o. so sídlom Rozkvet 2063/178, 017 01 Považská Bystrica, IČO 36 829 170, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka obchodnú spoločnosť JARA, s. r. o. so sídlom Rozkvet 2063/178, 017 01 Považská Bystrica, IČO 36 829 170, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36829170/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36829170/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36829170", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →