SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ERBIS s.r.o.

  • IČO36827924
  • DIČ2022454577
  • IČ DPHSK2022454577
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 44k € Zisk 37k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
44k €
↘ -85.8% YoY
EBITDA · 2024
-48k €
Čistý zisk · 2024
37k €
Aktíva spolu
1.33mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 320k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 18 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 112k 224k 340k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 44k € -48k € 37k € 1.33 mil. € RUZ závierka
2023 309k € 65k € 50k € 1.32 mil. € RUZ závierka
2022 44k € 11k € 9 352 € 1.14 mil. € RUZ závierka
2021 9 254 € -12k € -7 292 € 537k € RUZ závierka
2020 -144 € 34k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby44 tis. €309 tis. €44 tis. €9 tis. €
EBITDA-48 tis. €65 tis. €11 tis. €-12 tis. €-159 €
EBITDA marža-108.3 %21 %23.9 %-126.8 %
Čistý zisk37 tis. €50 tis. €9 tis. €-7 tis. €-144 €-262 €
Aktíva spolu1.33 M €1.32 M €1.14 M €537 tis. €34 tis. €33 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Bušfy
Od 2023-07-01
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Róbert Bušfy
Od 2021-05-25
IR
Konateľ
Ing. Róbert Bušfy
Od 2007-09-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Lucia Bušfy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-05-25 2022-03-24
JUDr. Lucia Bušfy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-27 2021-05-24
Ing. Róbert Bušfy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-02-27 2021-05-24
Ing. Róbert Bušfy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-05 2009-02-26
Ing. Róbert Bušfy Konateľ 2007-09-05 2009-02-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Róbert Bušfy
od 2026-01-15
Róbert Bušfy
od 2024-07-25 · do 2026-01-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ERBIS s.r.o.RPO
Sídlo
Nemocničná 979
Vznik
2007-09-05 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36827924RPO
DIČ
2022454577FS
IČ DPH
SK2022454577 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK5011000000002625785142FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 320k € celková hodnota 2024-10-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-08-29 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti 320k €
2024-10-31 Obec Lednické Rovne Dodatok č.2 k NZ zo dňa 01.04.2014 1 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ERBIS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36827924/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36827924/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36827924",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →