SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JAKOR s. r. o.
- IČO36827380
- DIČ2022447757
- IČ DPHSK2022447757
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Vranov nad Topľou, SK. Pôsobí v odvetví 2553.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 67/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
219k €
Zisk 80k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
219k €
↘ -58.6% YoY
EBITDA · 2024
387k €
Čistý zisk · 2024
80k €
Aktíva spolu
2.64mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
C· 67/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
16k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
C
67 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 219k € | 387k € | 80k € | 2.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 528k € | 156k € | 10k € | 3.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.18 mil. € | 220k € | 69k € | 3.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 994k € | 108k € | 16k € | 3.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 871k € | 143k € | 34k € | 3.83 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 219 tis. € | 528 tis. € | 1.18 M € | 994 tis. € | 871 tis. € | 1.00 M € |
| EBITDA | 387 tis. € | 156 tis. € | 220 tis. € | 108 tis. € | 143 tis. € | 165 tis. € |
| EBITDA marža | 177 % | 29.6 % | 18.7 % | 10.9 % | 16.4 % | 16.4 % |
| Čistý zisk | 80 tis. € | 10 tis. € | 69 tis. € | 16 tis. € | 34 tis. € | 51 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.64 M € | 3.02 M € | 3.38 M € | 3.68 M € | 3.83 M € | 4.14 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Manduľák
RR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radoslav Roškovič
IJ
Konateľ
Ing. Ján Manduľák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Matúš Manduľák | Konateľ | 2012-08-16 | — |
| Ing. Ján Manduľák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-22 | 2024-03-14 |
| Radoslav Roškovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-07-24 | 2022-05-25 |
| Ing. Ján Manduľák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-09-05 | 2022-09-21 |
| Radoslav Roškovič | Konateľ | 2007-09-05 | 2024-03-07 |
| Radoslav Roškovič | Konateľ | 2007-09-05 | 2024-03-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Matúš Manduľák
Ján Manduľák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
JAKOR s. r. o.RPO
Sídlo
Pod Dolami 838
Vznik
2007-09-05 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36827380RPO
DIČ
2022447757FS
IČ DPH
SK2022447757 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vranov nad Topľou
Krajina
SK
IBAN
SK3952000000000010612027FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-10-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 4166/14 | 261k € |
| 2020-05-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2014-09-08 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Dohoda o zániku záväzku | 0 € |
| 2013-04-08 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | DODATOK ČÍSLO 4 K ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ZO DŇA 11.08.2009 | 0 € |
| 2013-04-05 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | DODATOK č. 3 k ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-0801/0011/15 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JAKOR s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2017-01-31
Krajský súd v Trnave v právnej veci navrhovateľa: Ing. Igor Lúčanský, nar. 16.07.1966, Jiráskova 6040/18, Trnava o návrhu na povolenie oddlženia, o odvolaní navrhovateľa proti uzneseniu Okresného súdu Trnava č.k. 36NcKR/1/2014-28 zo dňa 18.09.2015 takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36827380/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36827380/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36827380", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →