🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

PARADISE ONE, s.r.o.

IČO36826642DIČ2022446745IČ DPHSK2022446745NACE6832 · Správa nehnuteľnostíEST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 87/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 87/100
A
87/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
384k €
↗ +12.9% YoY
EBITDA · 2024
37k €
Čistý zisk · 2024
25k €
Aktíva spolu
157k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 87/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 19 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PARADISE ONE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 192k 383k 581k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 384k € 37k € 25k € 157k € RUZ závierka
2023 340k € 30k € 17k € 149k € RUZ závierka
2022 262k € -25k € -35k € 142k € RUZ závierka
2021 302k € 31k € 18k € 190k € RUZ závierka
2020 528k € 41k € 24k € 190k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby384 tis. €340 tis. €262 tis. €302 tis. €528 tis. €655 tis. €
EBITDA37 tis. €30 tis. €-25 tis. €31 tis. €41 tis. €23 tis. €
EBITDA marža9.5 %8.7 %-9.5 %10.4 %7.7 %3.6 %
Čistý zisk25 tis. €17 tis. €-35 tis. €18 tis. €24 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu157 tis. €149 tis. €142 tis. €190 tis. €190 tis. €321 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2019-01-28 Krajský súd v Bratislave dohoda o skončení Nájomnej zmluvy (Spr.7044/15-Sp) a Zmluvy o výpožičke hnuteľného majetku štátu (Spr.7266/15-Sp), o spôsobe a termíne odovzdania a prevzatia predmetu nájmu a výpožičky 0 €
2018-06-14 Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dodatok č. 5 k zmluve o poskytovaní stravovacích služieb 0 €
2018-03-28 Ústav na výkon väzby v Bratislave Dodatok č. 4 k zmluve o poskytovaní stravovacích služieb 0 €
2017-11-14 Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odńatia slobody Bratislava Dodatok č. 3 k zmluve o poskytovaní stravovacích služieb 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Tomáš Kostelničák
Od 2022-09-28
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roland Kiss
Od 2022-09-28
MP
Konateľ
Mgr., PhDr. Tomáš Kostelničák
Od 2007-11-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roland Kiss Konateľ 2007-09-04
Mgr. Tomáš Kostelničák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-14 2022-09-27
Mgr. Tomáš Kostelničák Konateľ 2007-11-05 2020-06-03
Roland Kiss Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-04 2022-09-27
Roland Kiss Konateľ 2007-09-04 2023-06-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Roland Kiss
od 2024-03-14
Tomáš Kostelničák
od 2019-01-16
Roland Kiss
od 2019-01-16 · do 2024-03-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PARADISE ONE, s.r.o.RPO
Sídlo
Ružinovská 10
Vznik
2007-09-04 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36826642RPO
DIČ
2022446745FS
IČ DPH
SK2022446745 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3711110000001167328002FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36826642/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36826642/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36826642",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.