SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ENERGOREAL s.r.o.

  • IČO36825140
  • DIČ2022440057
  • IČ DPHSK2022440057
  • NACE9522 · Oprava domácich zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Čachtice, SK. Pôsobí v odvetví Oprava domácich zar..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 231k € Zisk 14k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
231k €
↗ +20.1% YoY
EBITDA · 2024
36k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
184k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 84k 168k 254k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 231k € 36k € 14k € 184k € RUZ závierka
2023 192k € 39k € 15k € 160k € RUZ závierka
2022 91k € 29k € 6 998 € 143k € RUZ závierka
2021 92k € 22k € 6 289 € 127k € RUZ závierka
2020 165k € 18k € 8 565 € 119k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby231 tis. €192 tis. €91 tis. €92 tis. €165 tis. €170 tis. €
EBITDA36 tis. €39 tis. €29 tis. €22 tis. €18 tis. €18 tis. €
EBITDA marža15.8 %20.3 %32.2 %23.9 %10.6 %10.7 %
Čistý zisk14 tis. €15 tis. €7 tis. €6 tis. €9 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu184 tis. €160 tis. €143 tis. €127 tis. €119 tis. €123 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Danka Jurigová
Od 2023-05-16
JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Juriga
Od 2023-05-16
DJ
Konateľ
Danka Jurigová
Od 2007-08-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jaroslav Juriga Konateľ 2007-08-29
Danka Jurigová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-29 2023-05-15
Jaroslav Juriga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-29 2023-05-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ENERGOREAL s.r.o.RPO
Sídlo
Revolučná 203
Vznik
2007-08-29 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36825140RPO
DIČ
2022440057FS
IČ DPH
SK2022440057 · aktívneFS
NACE
9522 · Oprava domácich zar.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Čachtice
Krajina
SK
IBAN
SK6209000000000274427407FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-01-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda číslo 21/10/54E/1 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1,3A alebo 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
2014-12-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania ZUoZ podľa §50 zákona č.5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov 0 €
2013-11-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom DOHODA číslo 95/§51/2013 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy,vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie uzatvorená podľa ustanovenia § 51, odsek 8 zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
2013-03-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ENERGOREAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36825140/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36825140/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36825140",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →