SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RETSE, s.r.o.

  • IČO36825018
  • DIČ2022440948
  • IČ DPHSK2022440948
  • NACE4672 · Veľkoobchod s kovmi

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s kovmi.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2 842 € Zisk -13k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2 842 €
↗ +535.8% YoY
EBITDA · 2024
-3 730 €
Čistý zisk · 2024
-13k €
Aktíva spolu
258k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 33 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1k 2k 3k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2 842 € -3 730 € -13k € 258k € RUZ závierka
2023 447 € -17k € -19k € 263k € RUZ závierka
2022 -6 964 € -7 072 € 297k € RUZ závierka
2021 -200 € -308 € 53k € RUZ závierka
2020 -200 € -304 € 365 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3 tis. €447 €
EBITDA-4 tis. €-17 tis. €-7 tis. €-200 €-200 €-443 €
EBITDA marža-131.2 %-3798.9 %
Čistý zisk-13 tis. €-19 tis. €-7 tis. €-308 €-304 €-545 €
Aktíva spolu258 tis. €263 tis. €297 tis. €53 tis. €365 €169 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Milan Slebodnik
Od 2022-05-12
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Turlík
Od 2021-10-23
JM
Konateľ
JUDr. Milan Slebodnik
Od 2021-10-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Turlik Konateľ 2010-09-23
Ing. Vladimír Turlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-10-14 2021-10-22
Ing. Vladimír Turlík Konateľ 2010-09-23 2014-11-13
Ing. Vladimír Turlík Konateľ 2010-09-23 2017-06-27
Martin Tarcala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-09 2010-10-13
JUDr. Milan Slebodnik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-29 2010-10-13
JUDr. Milan Slebodnik Konateľ 2007-08-29 2007-12-18
JUDr. Milan Slebodnik Konateľ 2007-08-29 2008-04-10
Martin Tarcala Konateľ 2007-08-29 2010-09-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RETSE, s.r.o.RPO
Sídlo
Poľná 7
Vznik
2007-08-29 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36825018RPO
DIČ
2022440948FS
IČ DPH
SK2022440948 · aktívneFS
NACE
4672 · Veľkoobchod s kovmi
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK6975000000004012107954FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RETSE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36825018/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36825018/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36825018",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →