SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Kreatim s.r.o.

  • IČO36824577
  • DIČ2022440629
  • IČ DPHSK2022440629
  • LEI097900CAKA0000256831
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - Záhorská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.32mil. €
↗ +445.2% YoY
EBITDA · 2025
169k €
Čistý zisk · 2025
97k €
Aktíva spolu
2.64mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 4 024 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 478k 955k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.32 mil. € 169k € 97k € 2.64 mil. € RUZ závierka
2024 241k € -6 318 € -72k € 3.03 mil. € RUZ závierka
2023 267k € 114k € 7 251 € 3.08 mil. € RUZ závierka
2022 244k € 57k € 8 013 € 2.83 mil. € RUZ závierka
2021 1 mil. € 34k € 25k € 2.83 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.32 M €241 tis. €267 tis. €244 tis. €1.00 M €168 tis. €
EBITDA169 tis. €-6 tis. €114 tis. €57 tis. €34 tis. €39 tis. €
EBITDA marža12.8 %-2.6 %42.9 %23.5 %3.4 %22.9 %
Čistý zisk97 tis. €-72 tis. €7 tis. €8 tis. €25 tis. €211 €
Aktíva spolu2.64 M €3.03 M €3.08 M €2.83 M €2.83 M €3.67 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jana Krettová
Od 2022-12-11
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Robert Krett
Od 2022-12-11
MJ
Konateľ
Mgr. Jana Krettová
Od 2014-06-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Robert Krett Konateľ 2007-08-28
Mgr. Jana Krettová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-07-19 2022-12-10
Roman Hirner Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-01 2014-07-18
Roman Hirner Konateľ 2007-10-30 2014-06-20
Roman Hirner Konateľ 2007-10-30 2014-07-18
Mgr. Robert Krett Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-28 2022-12-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Kreatim s.r.o.RPO
Sídlo
Prídavková 41/A
Vznik
2007-08-28 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36824577RPO
DIČ
2022440629FS
IČ DPH
SK2022440629 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000256831GLEIF
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - Záhorská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK2075000000004020152755FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 4 024 € celková hodnota 2026-05-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-01-30 Slovenský pozemkový fond Zmluva o zriadení vecného bremena č. 00163/2026-PKZO-B40030/26.00, Kreatim s. r. o. a spol., k. ú. Štvrtok na Ostrove 4 022 €
2026-05-04 Obec Štvrtok na Ostrove KÚPNA ZMLUVA 1 €
2022-10-21 Obec Štvrtok na Ostrove Zmluva o budúcej kúpnej zmluve 1 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Kreatim s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36824577/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36824577/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36824577",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →