SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Kolifaktor, s.r.o.

  • IČO36823848
  • DIČ2022447130
  • IČ DPHSK2022447130
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 54k € Zisk -27k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
54k €
↘ -48.1% YoY
EBITDA · 2025
-26k €
Čistý zisk · 2025
-27k €
Aktíva spolu
2.4mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 18k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 131 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 44k 88k 133k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 54k € -26k € -27k € 2.4 mil. € RUZ závierka
2024 104k € 13k € 11k € 2.43 mil. € RUZ závierka
2023 104k € 16k € 13k € 2.41 mil. € RUZ závierka
2022 106k € 14k € 8 752 € 2.4 mil. € RUZ závierka
2021 121k € 48k € 39k € 2.4 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby54 tis. €104 tis. €104 tis. €106 tis. €121 tis. €168 tis. €
EBITDA-26 tis. €13 tis. €16 tis. €14 tis. €48 tis. €-241 tis. €
EBITDA marža-48.8 %12.1 %15 %13.6 %39.9 %-144 %
Čistý zisk-27 tis. €11 tis. €13 tis. €9 tis. €39 tis. €-262 tis. €
Aktíva spolu2.40 M €2.43 M €2.41 M €2.40 M €2.40 M €2.36 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Konateľ
Ing. Tatiana Kondelová
Od 2008-09-12
IR
Konateľ
Ing. Róbert Štofko
Od 2009-04-20
Do 2009-12-29
IR
Konateľ
Ing. Róbert Štofko
Od 2009-04-20
Do 2009-12-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eva Kvasňovská Konateľ 2007-08-25 2008-09-18
Eva Kvasňovská Konateľ 2007-08-25 2008-09-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Kolifaktor, s.r.o.RPO
Sídlo
Pribinova 25
Vznik
2007-08-25 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36823848RPO
DIČ
2022447130FS
IČ DPH
SK2022447130 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK4602000000003894118051FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 18k € celková hodnota 2022-06-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-22 Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí dotácie 18k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Kolifaktor, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36823848/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36823848/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36823848",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →